Wątek dotyczący artykułu

LE: Skromne zwycięstwa Liverpoolu i Sevilli, sześć goli w Glasgow, remis na White Hart Lane

Gol Mario Balotellego zapewnił The Reds zwycięstwo nad Besiktasem. Nie bez kłopotów wygrała Sevilla FC z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie. Kibice w meczu Celtiku z Interem zobaczyli aż sześć goli.

przeczytaj cały artykuł

Gaizka

Niezły wynik turków biorąc pod uwagę, że na wyjazdach z reguły grają piach. Na miejscu Liverpoolu poważnie zastanowiłbym nad kolejną zmianą celów na sezon z "wygrać Ligę Europejską" na "zagrać w Lidze Europejskiej". Bramkowe remisy Violi i Interu to też korzystne wyniki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHA.Prawilnie przypominam,że Arsenal z nimi na własnym stadionie też wygrał 1-0.Cały mecz dominowaliśmy,ale nie chciało nic wpaść.W rewanżu ustawimy się na kontry ze Sturridgem,Ibe i Sterlingiem.Jedna nasza bramka i kebaby muszą strzelić 3.Faktycznie niezły wynik xD.Mecz dodatkowo na tym samym stadionie na którym odbył się jeden z najbardziej niezwykłych meczów w historii futbolu :P.To szczęśliwe miejsce dla LFC.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
psych0

dokładnie tak c: swoją drogą już dawno obserwowałem Ibe'a i trochę dziwię się, że dopiero jak Lazar wyleciał to wstawił go Brendan. Okej, rozumiem młody. Ale ten młody to sam pół boiska ograł. Sturridge dziś bezbarwny, Hendo troche chyba 'przygnieciony' byciem kapitanem bo wszystko chciał robić a mało co wychodziło. Allen jak to Allen nic specjalnego nie zrobił. Couthinio troche mało widoczny w 2 części, Lallana pudło roku, Balo zagrał swoje. Sterling niech wraca do pełni sił żeby Kebabów rozpykać. Reasumując 1:0 to dobry wynik. Do wygrania na Ataturku c:

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Zedeks

Dokładnie, Arsenal również miał spore problemy z Besiktasem. Kibucuje Liverpoolowi, tak jak każdej angielskiej drużynie w europejskich pucharach (no chyba, że gra przeciwko Arsenalowi, to wtedy nie :P) i mam nadzieje, że przejdą dalej, ale na pewno łatwo mieć nie będą.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Oczywiście łatwo nie będzie.Troszkę niedoceniłem Turków,solidna ekipa.Natomiast wynik 1-0 to w dwumeczach bardzo dobry rezultat.Jak będzie zobaczymy,ale powinno być dobrze.Ja Arsenalowi też dobrze życzę.W końcu macie słabszego rywala w 1/8 .Powodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
jerrypl

Gaizka ma sporo racji, w Turcji zawsze gra się bardzo ciężko, a na trybunach jest gorąco. Różnie to może być w tej sytuacji, nawet jeśli Besiktas jest sporo słabszy piłkarsko.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Ja się z Tobą zgodzę,że łatwo nie będzie(Turcja ciężki teren wiadomo).Natomiast co on w ogóle pisze o zmianie celów?Liverpool od ponad dwóch miesięcy gra bardzo dobrze.Zobacz sobie na wyniki jak nie wierzysz.Teraz odnieśliśmy 3 zwycięstwo z rzędu,a ostatnią porażkę w regulaminowym czasie gry zaliczyliśmy 14 grudnia.Co do rewanżu jeszcze.Zauważ ,że mamy kapitalnych zawodników na kontry,a jeden gol dla nas praktycznie sprawę rostrzyga.A to oni muszą zaatakować.Nie my.

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Zauważ ,że mamy kapitalnych zawodników na kontry,a jeden gol dla nas praktycznie sprawę rostrzyga.A to oni muszą zaatakować.Nie my.

Dlatego piłeczka po stronie Liverpoolu. I niestety Ajaksu.

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

to oni muszą zaatakować

A tutaj się nie zgodzę, to ograny frazes. Czy sądzisz, ze Liverpool, stanie całą drużyną przed własnym polem karnym? Na pewno nie, Rodgers nie zmieni stylu, nie pozwoli się zdominować (bo to harakiri) tylko zagra to co LFC potrafi najlepiej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kasyx

Zrozumiałem o co Ci chodzi, ale ten post juz inaczej wygląda. Moim zdaniem, drużyna lepsza, bardziej dojrzała, będąca w gazie, po prostu zagra swoje i nie będzie oglądać sie na przeciwnika.

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Patrząc z perspektywy Besiktasu, wynik 0-1 jest bardzo niekorzystny. Jedna stracona bramka i praktycznie jest po awansie. Szans kebabom nie można odbierać, ale to Liverpool jest faworytem

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.Z takich minimalnych zwycięstw domowych w dwumeczach,to właśnie 1-0 jest najbardziej korzystnym wynikiem.Ps.Zwróć uwagę na tego Ibe.Co to jest za talent,to ja nie mam pytań.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Na miejscu Liverpoolu poważnie zastanowiłbym nad kolejną zmianą celów na sezon z "wygrać Ligę Europejską" na "zagrać w Lidze Europejskiej"

Radzę spojrzeć na wyniki Liverpoolu w roku 2015 :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.