Wątek dotyczący artykułu

Miodrag Rajković: Straciliśmy formę, ale wrócimy do swojej gry

Trzecią porażkę z rzędu na polskich parkietach ponieśli koszykarze PGE Turowa Zgorzelec. - Straciliśmy nieco formę, ale uważam, że mamy czas na to, aby z tego wyjść - podkreśla Miodrag Rajković.

przeczytaj cały artykuł


Anwil ponad wszystko

Przez te szydzenie z innych biedniejszych klubow wlasnie jak slysze slowo zgorzelec to mnie mdli.. Caly sezon sie z Anwilu śmieją, ze po 24 latach bycia w czolowce i co rok grania w playoffach popadlismy w klopoty finansowe i problemy, dobrze wam tak kroplowki, powinniscie spasc na dno za swoje zachowanie.. Ale czlowiek nie jest msciwy i nie zycze nikomu upadku,tylko trochę pokory bo nie wiadomo kogo co czeka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FankaxD

Wiesz, nie wszyscy z Turowa śmieją się z innych klubów, że nie mają kasy. Trochę to smutne, że wszystkich kibiców wrzuca się do jednego worka, bo też nie lubię, gdy ktoś właśnie z czegoś takiego się śmieje, bo przecież nikt nie wie co nas czeka. Asseco też kiedyś było Mistrzem Polski , a potem na samym końcu tabeli, a teraz znowu dzielnie walczą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.