Wątek dotyczący artykułu

SCKM Włókniarz liczy straty. Możliwe kroki prawne!

SCKM Włókniarz Częstochowa nie wystartuje w rozgrywkach PLŻ 2 w sezonie 2015. - Jesteśmy załamani. Policzymy straty i rozważymy podjęcie kroków prawnych - mówi Michał Świącik.

przeczytaj cały artykuł


Cysio

Wiosną 2014 ubiegali się o licencję 2015 ?! Świącik grozi sądami ale coraz brzydziej zaczyna to śmierdzieć :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley - RSKŻ

Mieli prawo, ale przyznanie licencji nie musi oznaczać, że klub NA PEWNO wystartuje w danym sezonie. Na pewno oprócz tego dochodzi przeróżna papierologia (a'la ENTRY FORM w związku ze startem zawodnika w SGP), dopuszczająca klub do startu w rozgrywkach ligowych. Nie sądzę by licencja była jedynym biletem. To raczej wymóg czysto regulaminowy, tak jak w każdej innej dyscyplinie.
Przecież stowarzyszenie a spółka prawnie działały osobno, tyle tylko że na jednym obiekcie sportowym, ale nie jest to nic nadzwyczajnego ;) a w całej sprawie jakoś bardziej wierzyć chce mi się Świącikowi niż baławanom z centrali, w tym największemu szkodnikowi Szymańskiemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Sorry ale ja już nie kupuję tych bajek. Łyknąłem już 1 w grudniu o ratowaniu szkółki i składzie złożonym z juniorów i wychowanków. A tymczasem były Vissingi, Alleny, Bieszcztatnowy, Stachyry, Karlssony i jeszcze kilku innych.
Jakoś nie pamiętam krytyki spółki w wykonaniu Świącika wiosną 2014. W grudniu 2013. Za to wypożyczenia do spółki szły. Zabiegi o licencje dla na 2015 dla stowarzyszenia już wiosną 2014, zapewnienia Śleszyńskiego że Włókniarz wszystko spłaci mimo że już jesienią 2013 złamał ugodę z Emilem. To wszystko zaczyna mi się łączyć w kupę. Śmierdzącą kupę :/ Chciałbym się mylić ale obawiam się że się jednak nie mylę :/
ps. RSKŻ - naprawdę wierzycie że fejsbookowym protestem ktoś się przejmie ? Powodzenia. Ja już na to za stary i za cyniczny jestem. Barykady zostawię młodszym rewolucjonistom ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.