Wątek dotyczący artykułu

SCKM Włókniarz liczy straty. Możliwe kroki prawne!

SCKM Włókniarz Częstochowa nie wystartuje w rozgrywkach PLŻ 2 w sezonie 2015. - Jesteśmy załamani. Policzymy straty i rozważymy podjęcie kroków prawnych - mówi Michał Świącik.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Wiosną 2014 ubiegali się o licencję 2015 ?! Świącik grozi sądami ale coraz brzydziej zaczyna to śmierdzieć :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley - RSKŻ

Mieli prawo, ale przyznanie licencji nie musi oznaczać, że klub NA PEWNO wystartuje w danym sezonie. Na pewno oprócz tego dochodzi przeróżna papierologia (a'la ENTRY FORM w związku ze startem zawodnika w SGP), dopuszczająca klub do startu w rozgrywkach ligowych. Nie sądzę by licencja była jedynym biletem. To raczej wymóg czysto regulaminowy, tak jak w każdej innej dyscyplinie.
Przecież stowarzyszenie a spółka prawnie działały osobno, tyle tylko że na jednym obiekcie sportowym, ale nie jest to nic nadzwyczajnego ;) a w całej sprawie jakoś bardziej wierzyć chce mi się Świącikowi niż baławanom z centrali, w tym największemu szkodnikowi Szymańskiemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Sorry ale ja już nie kupuję tych bajek. Łyknąłem już 1 w grudniu o ratowaniu szkółki i składzie złożonym z juniorów i wychowanków. A tymczasem były Vissingi, Alleny, Bieszcztatnowy, Stachyry, Karlssony i jeszcze kilku innych.
Jakoś nie pamiętam krytyki spółki w wykonaniu Świącika wiosną 2014. W grudniu 2013. Za to wypożyczenia do spółki szły. Zabiegi o licencje dla na 2015 dla stowarzyszenia już wiosną 2014, zapewnienia Śleszyńskiego że Włókniarz wszystko spłaci mimo że już jesienią 2013 złamał ugodę z Emilem. To wszystko zaczyna mi się łączyć w kupę. Śmierdzącą kupę :/ Chciałbym się mylić ale obawiam się że się jednak nie mylę :/
ps. RSKŻ - naprawdę wierzycie że fejsbookowym protestem ktoś się przejmie ? Powodzenia. Ja już na to za stary i za cyniczny jestem. Barykady zostawię młodszym rewolucjonistom ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.