Wątek dotyczący artykułu

Wspaniały triumf Nafciarzy! - relacja z meczu Orlen Wisła Płock - SG Flensburg-Handewitt

Orlen Wisła Płock pokonała na własnym parkiecie SG Flensburg-Handewitt. Nafciarze, dzięki zwycięstwu nad obrońcą tytułu, zapewnili sobie trzecie miejsce w grupie.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
gargamell

Dobra dobra, trauma widzę jest potężna. Spoko, nie drążę bo rozumiem że to intymny problem. Ale naprawdę, poradź się specjalisty ulży ci

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wpm

Nazywając zawodników również reprezentantów swojego kraju frajerami pokazujesz jakim zerem jesteś i az dziw mnie bierze, że SF pozwala na takie komentarze na swojej stronie. Każdy z tych "frajerów" wylewa pot i krew na treningach i meczach za swoj klub, reprezentację podczas gdy ty siedzisz w domu przed kompem i walisz bą**. Ogarnij sie człowieku...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wpm

wygrywali caly mecz i fuksiarze? 4ta druzyna z naszej grupy i tak lepiej się prezentuje niż 2ga z waszej. Zamiast trzymac kciuki za polski zespol to lepiej wiecznie narzekac...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Włókniarz Forever - RSKZ

No i po co się spinasz? Cieszmy się z sukcesu polskiej drużyny.
Od razu zaznaczam - w polskiej lidze nie kibicuję ani Kielcom, ani Płockowi. Kibicuję polskim drużynom, jeśli grają w europejskich pucharach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Tulla

Po co odpowiadacie na wpisy Gargamella.Przecież to prowokator.Ja jestem z Kielc i kibicuję Vive,ale jeśli idzie o LM to całym sercem jestem za Vive tak i za Wisłą.Cieszy bardzo,że dwie nasze drużyny dalej grają.To chyba normalne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.