Wątek dotyczący artykułu

Pasy na pierwszym miejscu w fazie zasadniczej! - relacja z meczu Asseco Resovia Rzeszów- PGE Skra Bełchatów

W meczu ostatniej kolejki w rzeszowskiej hali Podpromie zmierzyli się ze sobą giganci Plus Ligi. Zwycięstwo 3:1 odniosła Asseco Resovia kończąc tym samym fazę zasadniczą na pierwszym miejscu.

przeczytaj cały artykuł

głos z Rzeszowa 61

Co wy na to ? "Kowal miernoto co z tymi radykalnymi zmianami?!?!?!? bo na razie kicha na maksa!!!! " , "Po tych porażkach Kowal powinien być surowo rozliczony . Strasznie dziwnie to wszystko wygląda.",majk93 "Myślę, że mogą nawet się z nim pożegnać..." - myśl dalej , Dario "P Góral jest chyba zauroczony Kowalem
więc raczej go nie zwolni , z resztą w środku sezonu to nie takie proste. ",Maja Maja "P. Kowal to takie ciepłe masło bez charakteru , nie potrafi zmobilizować drużyny , źle dobiera zawodników i jest słabym taktykiem . Tam trzeba człowieka z jaja.. i dobrego psychologa sportowego." . Jest takich komentarzy znacznie więcej . Znawcy to znawcy .Co miech inne zdanie na dany temat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

To są skrajności :) i nie można opierać się na takich komentarzach. Oczywistym jest że Kowal też popełnia błędy, bo nawet Rezende nie jest nieomylny, nie mniej jakość zawodników i przygotowanie fizyczne pozwala mu na uzyskanie przewagi w ważnych momentach - oby tylko nie powtórzył błędów z ubiegłego roku na finiszu ligi.. Tam zabrakło Alka, ale gra cała drużyna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MWflower

A ja jestem trochę rozczarowana pracą Kowala.Chociaż chyba bardziej ubiegłorocznym sezonem i może mi się trochę przeniosło wątpliwości na dziś.Najbardziej nie mogę mu darować,że nie przetrzymał słabszego okresu Fabiana/chociaż w jego filozofii przetrwanie słabości na boisku jest konieczne/i postawił na Tichacka. Taki taktyk powinien wiedzieć,że na Skrę lepszy jest sposób rozgrywania Drzyzgi,a mógł się spodziewać,że w finale zagra właśnie ze Skrą.

| Odpowiedz
blokuj
stary kibic

Nie ukrywam, że dla mnie Kowal też nie jest trenerem kompletnym. Akurat w jego przypadku należy się cieszyć, że niewiele może zepsuć z takimi grajkami jak Schoeps, Igła, Fabian czy Pit..
No i w tym roku w końcu wstrzelił się z Ivovicem :) po Cernicu czy Veresie to duży plus z braku Alka.

| Odpowiedz
blokuj
MWflower

W przypadku Resovii to prawda,ale Kowal pracuje też z kadrą B,która ma wyszukać następców Wlazłego czy Zagumnego i tu mam spore obawy czy to się może udać i czy jest on odpowiednią osobą na tym stanowisku.

| Odpowiedz
blokuj
głos z Rzeszowa 61

Znaczy się tak jak IGŁA , Pit.. , Schoeps graja dobrze to ich zasługa jak albo to wina trenera . Jak Ivovic gra super to się wstrzelił gdyby było inaczej Kowal byłby winny . Za każdym stoją jego dokonania a to co osiągnął Kowal długo nie będzie do powtórzenia Oczywiście każdy [ jak coś robi ] popełnia błędy [dotyczy to też Kowala ]

| Odpowiedz
blokuj
stary kibic

Taka jest dola trenera - jak ZESPÓŁ gra dobrze, to nikt nie umniejsza jego zasług, jak do tego wygrywa, to staje się bohaterem (jak w 2012 po zdetronizowaniu Skry :), ale jak zespół nie spełnia oczekiwań i mimo "bogatego" składu oddaje pola słabszym, to niestety obciąża tego, który odpowiada za całość..
Same indywidualności tylko dzięki przypadkowi mogą odnieść sukces (jak "katarczycy" w KMŚ).
Bardzo ważną rzeczą jest ułożenie składu tak, żeby na parkiecie była chemia, a nie kręcenie nosem i anse po nieudanych zagraniach, ważne, żeby zawodnicy chcieli grać ze sobą i rozumieli się jako zespół, nie "gwiazdorzyli" - nie spełniał tego ani Cernic, ani Veres, za to doskonale czuł Rafa Redwitz.
Nie krytykuję Kowala dla samej krytyki, jednak sam widzę jego błędy, z którymi się mocuje.
Dobrze, że w tym sezonie położył duży nacisk na zagrywkę (co widać i podkreślają chłopaki), bo to był mankament najprostszy do poprawienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.