Wątek dotyczący artykułu

Poznaliśmy ceny biletów na mecze Orła

Na piątkowej konferencji prasowej prezes łódzkiego Orła poinformował o rozwiązaniu kontraktu z Edwardem Mazurem. Zaprezentowany został także komunikat dotyczący cen biletów na tegoroczne mecze.

przeczytaj cały artykuł


NormalFan

Przeglądałem ceny biletów we wszystkich klubach. Najlepszy jest wpis o bilecie za 30 złotych w Grudziądzu:) Ale tam już nie ma ani słowa, że kobiety do 60 roku życia płacą normalny bilet, a młodzież 20 złotych - czyli rodzinny kosztuje 80 złotych!!! Żeby pisać, że żużel jest sportem rodzinnym, trzeba to umożliwić cenami biletów i taką politykę prowadzi Witold Skrzydlewski. Dlatego tylko mężczyźni płacą za bilet. Bilet rodzinny w Łodzi z programem kosztuje 30 złotych!!! Przy zakupie w kwiaciarni. Najtańszy bilet rodzinny (zakładając trzy osoby) w innym klubie pierwszoligowym kosztuje 44 złote!!! A wielu wypadkach aby na mecz poszła rodzina z dzieckiem trzeba zapłacić w granicach 60 złotych, czyli dwa razy tyle. To są fakty. Srebrny VIP w Łodzi to reakcja na deklaracje części kibiców, którzy chcieli w ten sposób wspomóc klub.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cyki

Żeby wspomóc klub?:) Nie mogli go normalnie "dotować" przez Stowarzyszenie czy FanKlub tylko muszą mieć srebrny VIP? Aż tak się w Orle nie ogarnia przepisów?:/ Masz rację - rodzinny bilet kosztuje 30 zł w "przedsprzedaży", z ogromną radością przyklasnę Panu Witoldowi jeśli utrzyma te "zniżki" na nowym obiekcie, a Orzeł będzie jeździł o Ekstraligę...Co rok jest paplanina, że z biletów to g...o klub ma pieniędzy, ale cene i tak się podnosi...dla zasady? Takie same brednie, jak ostatni wpis o Czewie i Gdańsku...najpierw mowa, że Stowarzyszenia będą głupie jak łykną długi na siebie, a później, że słusznie, że nie dostali licencji:) Pewnie, że słusznie, bo Pan Witold zaraz powie, że trzeba było zrobić tylko NICE PLŻ i z 11toma ekipami...:D A po wypowiedzi Pana Prezesa Stowarzyszenia w Czewie...cichosza o połączeniu i przeniesieniu klubu...dym narobiony, stadion będzie. Orzeł "skubnął" co miał wydębić i wszyscy na rok szczęśliwi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.