Wątek dotyczący artykułu

Inauguracja z Tarnowem ważna dla GKM. Krzysztof Buczkowski: Musimy wygrać ten mecz

Krzysztof Buczkowski nie wyobraża sobie innego scenariusza jak zwycięstwo GKM-u w inauguracyjnym spotkaniu z Unią Tarnów. - Myślę, że wszystko podporządkujemy naszej wygranej - mówi "Buczek".

przeczytaj cały artykuł

malin1976

Inauguracja i tak rozstrzygnie się na torze więc nie będę pisał głupot o tym kto kogo pyknie ;) Byłem dziś na stadionie i ... się tylko wk...em niestety . Zaczęli majstrować przy trybunie zwanej betonem . Ręce mi opadły jak to zobaczyłem ale mamy w klubie geniuszy od wszystkiego więc chyba wiedzą co robią :( Otóż właśnie budują przeszkodę w postaci płotu z siatką dla ludzi stojących na koronie stadionu czyli na najlepszych miejscach gdzie można na stojąco obejrzeć żużel . Identyczną jak ta od startu do wejścia w łuk :( To ja się pytam grzecznie : po ch...j to robić skoro miejsca są numerowane i nikt nikomu nie wlezie a przez ten płot z siatki żużla za 30 zł nie zobaczysz za wiele . Do tego kolejne barykady odgradzające sektory przez co musieli wywalić kilka rzędów krzesełek . Jeżeli na pierwszym meczu będzie więcej kibiców niż 4 tysiące mam nadzieję że sporo ludzi się zrazi i na następne mecze już nie przyjdzie bo geniusze psują stadion bezsensownymi decyzjami co mnie wnerwia choć mam karnet na najwyższy rząd i przecież ta popaprana siatka ma mnie oddzielać przed ... nie wiem, kim ;) ŻENADA .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rotmistrz79

Malinie to ze komisja przymknela oko na to,ze stadion jest w poczatkowej fazie remontu nie znaczy ,ze nie odpusci nam takich pierdol jak ogrodzenia miedzy sektorami. Zwlaszcza,ze jeszcze te poszly na tzw. miejscowki a na koncu tej prostej swoj sektor beda mieć ultrasi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
malin1976

W takim razie nie wyobrażam sobie aby sprzedawali więcej niż 4 tysiące biletów na mecz . A dzielenie sektorów od góry to jakaś kpina . Nie wyobrażam sobie aby dać 30 zł na miejsce stojące na koronie stadionu i oglądanie meczu zza siatki . Co to ma być ?

| Odpowiedz
blokuj
Rotmistrz79

Minusy naszej Ruinareny. A biletow pewnie do oporu, i powroca miejscowki na drzewie czy na dachu Adriano jak za dawnych lat. Dobrze ze chociaz bedzie ta wyremontowana i rozwazaja trybuny mobilne.

| Odpowiedz
blokuj
pawel88

Wiadomo ograniczy to widoczność,ale kto mowil,ze bedzie latwo o dobre miejsca. Cieszy mnie jazda w Ekstralidze,ale wiadomo,ze stadion jeszcze się do niej nie nadaje. Odkąd bylo pewne,ze pojda te sektory na miejscowki wiadome bylo,ze je odgrodza,takie wymagania,zobacz jak w Gnieźnie musieli podzielić i odgrodzić każdy sektor po awansie. Na pierwszych meczach ,bez typow wpuszczajacych karnetowiczow mialbyś jak to masz od startu w strone łuku mialbys niezly burdel i przepychanki,ze ktos pozajmowal czyjeś miejsca wykupione. Także to niestety smutna konieczność.

| Odpowiedz
blokuj
malin1976

Sorry ale ja ponumerowałbym wszystkie 2000 krzesełek na betonie , sektory oddzielił metrowym płotem ale od góry zrobiłbym ok 1,5 metrowy murek czy tam płot tak aby stojący mogli oglądać mecz w normalnych warunkach . Ok 1000 osób przez tą bardzo złą decyzję będzie oglądać mecz w tragicznych warunkach i nie wiem czy po tym co zobaczą pojawią się na następnych zawodach . Oby jednak przyszli . Ale dość już o tym , już się robi :(

| Odpowiedz
blokuj
malin1976

Trybuna na Adriano ma odciętą drabinkę tak dwa metry od podłogi ale dałbym radę się wdrapać ;) Już tam stałem na prawdziwej 1 lidze raz :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
malin1976

Nie o to tu chodzi . Na prawie całej trybunie tej na starcie zrobili sektory z miejscami numerowanymi i ogrodzili to siatką tak że stojący na koronie stadionu ok 1000 osób zobaczą żużel zza krat :( Ale ja się pytam po co to odgradzać czymkolwiek skoro miejsca i tak są numerowane i nikt nikomu się na krzywy ryj nie wluli .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
--.night.--

CHCECLISCIE EE TO STADION MUKS TAKI BYC. WSZEDZIE JEST TAK.. jak masz SEKTOR VIP.. a ze u was sektor VIP TO PRAKTYCZNIE 1/4 POJENOSCI STADIONU to macie krete wlansie tam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.