Wątek dotyczący artykułu

Mundial w 2022 w listopadzie i grudniu?

Prezes Azjatyckiej Konfederacji Piłkarskiej Salman Bin Ibrahim Al-Khalifa twierdzi, że jedynym realnym terminem rozegrania mundialu w 2022 roku jest listopad oraz grudzień.

przeczytaj cały artykuł

pandino

To będzie prawdziwa męczarnia ten Mundial w Katarze - jeśli do niego dojdzie. Niestety boję się, że tutaj nie tylko jedna łapówka już zadziałała ale ciągle przekazywane są pod stołami kolejne koperty. Aż będzie za późno na przeniesienie imprezy i odwołanie tej decyzji - jeśli już nie jest za późno. Katar broni się jak może, zapewnia cuda... ale co komu dadzą klimatyzowane stadiony? Tam odbywają się wyłącznie mecze, a Mundial to przeszło miesięczna impreza. Tak długi pobyt w tak skrajnych warunkach to dla ludzi nieprzyzwyczajonych będzie katorga. I nie mam na myśli samych piłkarzy, ale też kibiców czy dziennikarzy. Pieniądze jednak - jak widać - mogą wszystko. Mieliśmy przykład z piłką ręczną, za chwilę będą mistrzostwa świata w boksie, później w kolarstwie, w 2018 mistrzostwa świata w gimnastyce, a w 2019 mistrzostwa świata w lekkoatletyce. Wszystko w Katarze :) A gdzieś już wpadło mi w oczy, że chcą i o Olimpiadę się postarać. Pieniądze mogą wszystko...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marcins

kurczę, te wszystkie imprezy na prawdę będą w Katarze? przecież to już zakrawa o jakiś żart... Najgorsze jest to że każdy człowiek wie jaka jest prawda, a te pseudosportowe korporacje nadal cisną ludziom kit o duchu sportowej rywalizacji... Słów mi brak i serce się kraje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.