Wątek dotyczący artykułu

LM: Vive Tauron i Orlen Wisła poznały rywali w fazie TOP 16!

Polskie kluby poznały rywali w fazie TOP 16 Ligi Mistrzów! Montpellier Agglomeration HB będzie przeciwnikiem Vive Tauronu Kielce, a Orlen Wisła Płock zmierzy się z Vardarem Skopje!

przeczytaj cały artykuł

hbll

Dla Kielc losowanie chyba jednak wymarzone. Montpellier to już nie ta sama ekipa, co kilka lat temu. Są w porównaniu do VIVE słabsi fizycznie i tutaj przewaga kielczan powinna być wyraźna. Nie można nikogo lekceważyć, ale moim zdaniem już we Francji VIVE powinno wygrać, a u siebie tylko to "klepnąć".
A Wisła na przeciwnym biegunie. Jak dla mnie Vardar Skopje to najgorszy rywal dla Wisły z całej pozostałej "16". Bo raz, że to zespół na poziomie Veszprem, Kielc, Barcelony, PSG, RNL czy Kiel, a dwa, że w Macedonii trzeba być nie tylko trochę lepszym, a znacznie lepszym, aby wygrać. Oni trochę mi przypominają reprezentację Kataru, ze wszelkimi tego przywarami.
---
Ciekawe, że tak się poukładały te pary, że zapowiada się 1 wielki niemiecki hit, a reszta spotkań ma jednak wyraźnego faworyta. Wyobrażam sobie, że na niespodziankę stać Szeged, Dunkierkę i RK Zagrzeb, ale jednak nie oczekiwałbym tego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaco65

Dla mnie w meczu Zagrzeb - Kolding nie ma faworyta. Zagrzeb może ich przejść tym bardziej, że Kolding ostatnio gra bardzo średnio. Ledwo u siebie wygrali z Alingsas +1 więc to już nie ten Kolding z początku sezonu, który pojechał Flensburg +14. W dwumeczu nawet minimalnie stawiałbym na Chorwatów. Minus jest taki, że rewanż grają na wyjeździe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rybka87

Zagrzeb pyknie Kolding. na ta chwile Kolding sa bez formy w lidze meczal sie niemilosiernie tak samo w LM. Znizka formy zaczela sie po MS baty od Barcelony. Czy odbuduja ja zobaczymy maja 2,5 tyg na to.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.