Wątek dotyczący artykułu

MŚ: Charlotte Kalla znokautowała rywalki, słaby bieg Norweżek

Charlotte Kalla zwyciężyła w biegu na 10 kilometrów stylem dowolnym mistrzostw świata w Falun. Triumf Szwedki ani przez moment nie był zagrożony. Słabo wypadły Norweżki.

przeczytaj cały artykuł


Pottermaniack

Ten bieg można określić tylko jednym słowem - SENSACJA. Wielka. Nie w postaci triumfatorki biegu, po Oestersund złoto dla Kalli stało się więcej niż prawdopodobne, ale żadne norweskie nazwisko w czołowej dwudziestce, tych Norweżek, po takim sezonie... Masakra. Czym one posmarowały te narty? To był jeszcze większy blamaż w wykonaniu potomkiń wikingów niż ten, który zaprezentowały w Soczi. Sport bywa nieprzewidywalny. A śnieg lubi rozdawać medale. To był możliwe najbardziej loteryjny bieg od lat, w którym warunki odegrały dużą rolę.
Brawo Charlotta!!! Najlepsza technicznie łyżwiarka wśród biegaczek podporządkowała sezon pod te mistrzostwa, ten bieg i udało się. Piękny start przed własną publicznością. Brawo Jessie! Sympatyczną Amerykankę cenię od sprintów w Moskwie w 2012 roku, jak dobrze, że w tym biegu miała taki a nie inny numer startowy. Gregg wiedziała, kiedy mieć dzień konia. Sorry darling, ale gdzie Ty się uchowałaś przez te lata? ;D Wielkie brawa dla Sylwii! A Justyna jest genialną komentatorką!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.