Wątek dotyczący artykułu

Znamy wybranki Kima Rasmussena

Kim Rasmussen powołał kadrę na konsultację szkoleniową w Pruszkowie oraz turniej we Francji. W składzie Biało-Czerwonych obyło się bez niespodzianek.

przeczytaj cały artykuł


arwid

Kalska lepsza na pewno od Zalewskiej. Czemu jej tu nie ma? Kowalczyk od Prudzienicy również lepsza... Stachowska to zbieraczka kartek i kar, więc po co ona? Matuszczyk daje się faulować i karne zbiera za to. Kim nie myśli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dan

Dobrze arwidzie,że chociaż ty myślisz :), albo myślisz,że myślisz? Po pierwsze uważam, że w obronie Stacha jest nr 1 . Tylko nieliczni wiedzą ile serca i zdrowia potrzeba, aby być skutecznym na jej pozycji. Matuszczyk miała okazję pokazać się w Zielonej Górze w meczu z Portugalią i nie niestety bez błysku. Co do Zalewskiej może masz rację jest Kalska ,Królikowska(jeżeli poprawi się w obronie ma szansę na stałe zameldować się w kadrze).Kołodziejska... nie rozumiem tej nominacji(w obronie w pozycyjnym słabiutka,rzuty tylko z kontry).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.