Wątek dotyczący artykułu

Senator ma pomóc Włókniarzowi

Senator Andrzej Szewiński ma pomóc Włókniarzowi Częstochowa w otrzymaniu zgody na starty w rozgrywkach Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Ma on rozmawiać z Ministrem Sportu i Turystyki.

przeczytaj cały artykuł

ws21

Żałosne działania od d.... strony, jak mawiają górale.
Bo tak uczciwie to należy rozpocząć od spłaty zawodników a nie szukać metody jak następną grupę wykiwać. Poza tym, co Minister Sportu ma do gadania w żużlu? Mniej niż zero?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
docek

Chodzi tylko i wyłącznie o to, że regulamin sportu żużlowego działa sprzecznie z prawem polskim, które jest nadrzędne. W razie zrobienia większego halo mogą nastąpić w PZM czystki nie mniejsze jak w PZPN czy PZPS

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ws21

Możesz pokazać który konkretnie przepis jest sprzeczny z powszechnie obowiązującym prawem? Bo moim zdaniem to bajdurzenie. Związek sportowy może narzucić swoim, przystępującym na zasadzie dobrowolności członkom wyższe niż obowiązujące powszechnie normy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ws21

Zapoznałem się i zdania nie zmieniam. Bełkot, bajdurzenie, bicie piany. Wybierz co chcesz.
A że mam rację przekonasz się po losie tej "petycji"

| Odpowiedz
blokuj
don godden

Masz oczywiście prawo do swojego zdania;)
Co do petycji, to jestem pewien, że dopóki rządzi ta Porażka Obywatelska odrzucająca jakiekolwiek oddolne inicjatywy społeczne to w sprawie patologii w PZM nic się nie zmieni.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.