Wątek dotyczący artykułu

Polonia Bydgoszcz znalazła się nad przepaścią

Półtora miliona złotych muszą znaleźć do końca lutego bydgoscy radni. W przeciwnym razie żużlowa Polonia może upaść albo znaleźć się w II lidze.

przeczytaj cały artykuł

Netto

Trudno mi to zrozumieć co się dzieje wokół Polonii , jak by nie patrzeć , klubu będącego ikoną Bydgoszczy. Polonia to takie lokalne dziedzictwo narodowe które z każdym rokiem pogrąża się coraz bardziej. Ja rozumiem że kluby przeżywają wzloty i upadki ale w przypadku Polonii to trwa stanowczo za długo ! Lokalni politycy mają aspiracje by rządzić całym województwem a mają pod nosem klub , który jest częścią wspaniałej , znaczącej , sportowej historii Bydgoszczy i nic nie potrafią z tym zrobić . Wstyd i żenada panowie politycy z Bydgoszczy . Kibicom bydgoskim szczerze życzę by Polonia wreszcie wstała z kolan , czas ku temu jest najwyższy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elo czewa

Ja pamiętam tą Mocną Polonie z lat 80-90 z Papą Gollobem,Tomkiem i Jackiem,jak Polonia przyjeżdżała na mecz to było święto ,komplet ludzi zacięte mecze aż miło powspominać.Życzę Bydgoszczy jak najlepiej oby podniosła się z kolan jak i mojej Częstochowie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.