Wątek dotyczący artykułu

LM: Arsenal i Atletico zdecydowanymi faworytami, żelazna defensywa Monaco na Emirates?

W ostatnich parach 1/8 finału Ligi Mistrzów Arsenal podejmie Monaco, a Bayer ugości Atletico. Zespoły z Ligue 1 oraz Bundesligi kadrowo prezentują się znacznie słabiej od swoich konkurentów.

przeczytaj cały artykuł

Mikołaj Konopka

Arsenal - Monaco 3:0
Francuzi nie mają żadnego uważam argumentu aby strzelić bramki na The Emirates Stadium. A tym bardziej marzyć o remisie. Arsenal nie powala mnie ale na słabe Monaco wystarczy.
Bayer - Atletico 1:2
Hiszpanie wiedzą że już rozgrywki ligowe dla nich się skończyły. Wyścig po Mistrzostwo trwa w najlepsze, ale z udziałem Realu i Barcy. Tak więc mogą pozwolić sobie rzucić wszystko na LM. Bayer walczyć musi na froncie Niemieckim gdyż może ich zabraknąć za chwile w nawet w LE. U siebie zagrają ofensywnie z wiarą i nadzieją. Coś ustrzelą Bellarabi lub Calhanoglu. Ale to będzie za mało na świetne Atletico. Nawet nie wiem czy nie będzie 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AS Monaco Mistrz

HAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAAHHAH. 3:0 ? Człowieku ty widziałeś jakiś mecz Monaco? Atak nie zachwyca , ale Monaco traci baaaaardzo mało goli. Obrona ostatnio gra niesamowicie jak i bramkarz - Subasic ktory jest w zyciowej formie. Nie mówię , że Monaco wygra ale remis na pewno jest na wyciągniecie ręki i u siebie zmiecie Arsenal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FeciuStartGN

Co ty za glupoty piszesz. Slaba liga Francuska? Najlepsi pilkarze ida do PSG (Cavani, David Luiz, Ibra), maja 2 przedstawicieli w Champions League w fazie pucharowej czyli wiecej od ligi wloskiej. A ich grupa nie byla latwa - czolowka Bundesligi (Bayer), finalista LE (Benfika) i zamozny Zenit z polfinalista mundialu wielka gwiazda Hulkiem i swietnym trenerem AVB ktory prowadzil zespoly z Premier League (Chelsea, Spurs). Zastanów sie co piszesz. Oni stracili tylko jednego gola w fazie grupowej i wygrali ta grupe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
pablo80 - RSKZ

1. Nigdzie nie przywoływałem ligi włoskiej, więc nie wiem skąd nagle to porównanie?? Wiadomo, że obecnie tam to Juventus i długo, długo nic. Jednak skoro chcesz porównywań to zamień drugą drużynę włoską (Romę) i Monako na grupy. Pewnie Monaco przeszło by i Bayern i MC oraz nie wyłożyło się na CSKA..., więc jak widzisz sam awans nie jest miarodajny.
2. Najlepsi piłkarze idą do PSG? Messi i Ronaldo jeszcze tam nie ma, a piłkarze nie idą ze względów sportowych tylko by zarobić.
3. Obecny lider Ligue1 (OL) i tak opiera się głównie na wychowankach, a jego najlepszy strzelec z poprzedniego sezonu Gomis nie potrafi się przebić do podstawowego składu w średnim Sweansea.
4. Ja napisałem, że najsłabsza, a ty mi udowadniasz, że najbardziej wyrównana. Ani jednej drużyny która w ostatnim czasie coś zwojowała w LM.
Bayer, który liczy na dyspozycję dnia i może mu wyjdzie mecz, a może nie.
Benfica, wiecznie przegrana, dwa sezony temu przegrała wszystko w doliczonym czasie gry, a miała trzy trofea na wyciągnięcie ręki.
Zenit, który jest wiecznym placem wojen o to że obcokrajowcy zarabiają więcej i każdy gra tak jak mu się podoba bez żadnej logiki, licząc na przebłyski gwiazd, a Hulk już dawno tam zbladł.
Także wiem o czym piszę i nie musisz mnie uświadamiać, tym bardziej że robisz to nieudolnie.
a Monaco?? Ostatnio wymęczone zwycięstwo z Niceą, dobry mecz z Rennes, ale w Pucharze. Porażka z beniaminkiem Guingamp. Odpadnięcie z pucharu z Bastią, która innym trudności sprawia tylko na swoim boisku. No i zamurowanie bramki przed Lyonem, który i tak grał bez Lacazette. Rzeczywiście super forma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
szakaluch

Nigdzie nie przywoływałem ligi włoskiej, więc nie wiem skąd nagle to porównanie

Pewnie dlatego, że prowadzisz Typera Serie A ;) Ja tam Arsenal nie uważam za murowanego faworyta tego meczu, co najwyżej daje lekkie wskazanie na Kanonierów, ale może być różnie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Dżi aR

Zajmij się lepiej hodowlą jedwabników, a w temacie piłki nie mędrkuj, bo pojęcie masz średnie, a śmiem twierdzić, że AS Monaco znasz tylko z gazet.

| Odpowiedz
blokuj
FeciuStartGN

Juz pisalem mu wczesniej ze poziom ligi francuskiej jest naprawde wysoki, to sie wyklucal I pisal ze Arsenal 3-0 wygra. Przeciez tam grają wyjatkowi zawodnicy. Zresztą Monaco to wicemistrz a Arsenal 4 zespół

| Odpowiedz
blokuj
pablo80 - RSKZ

Pokaż mi gdzie napisałem 3:0???
Poziom niemieckiej jest wyższy od hiszpańskiej, bo Bayer wygrał z Atletico??? W końcu Atletico to mistrz, a Bayer nie.

| Odpowiedz
blokuj
ogi30

Nie uwazam za murowanego faworyta Arsenalu,ale zeby Monaco mialo zmiesc w rewanzu Arsenal to chyba za mocne slowa. Atak Monaco niczym nadzwyczajnym nie jest,wiec wieksze szanse chyba Monaco ma w defensywie. Wymiataja wszyscy procz ataku,to idac dalej ,liczysz ze zmiecie Monaco Arsenal w karnych,tak^^? Lekko nie bedzie,ale nie ma co wyrokowac i podawac wynikow. Zawsze sedzia wszystko moze popsuc :D (tfu,tfu)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.