Wątek dotyczący artykułu

Presja może na mnie wpłynąć wyłącznie pozytywnie - rozmowa z Adrianem Gałą, zawodnikiem Betardu Sparty Wrocław

Adrian Gała w przerwie zimowej zdecydował się podpisać kontrakt z Betardem Spartą Wrocław. - Tutaj będę miał lepsze perspektywy do rozwoju - tłumaczy swój wybór młody zawodnik.

przeczytaj cały artykuł

Nice

Lepsze perspektywy?! Adrianku - wymień chociaż 3 juniorów wtsu z ostatnich 10 lat, którzy choćby kontynuują kariery na poziomie ekstraligi. Powodzenia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mechanizatorrolnictwa

przesledzmy losy juniorow Sparty za okres wiekszy niz 10 lat zatem zeby udowodnic Ci ze bardziej mylic sie nie mozna . Protasiewicz , Miskowiak , Hampel , Janowski , Swiderski , Jamrozy a takze Gapa ktory dolaczyl do Wroclawia jako senior czegos sie chyba nauczyli skor dalej z dobrym skutkiem w wiekszosci slizgaja sie w lewo . Do tego Wegrzyk ktory dal sobie spokoj , Zieja ktorego skonczyl emeryt z ZG . Kto sobie nie poradzil jak mowia kibice boksu bumy jak Strozyk , Malitowski , Bojarski i inni . Ale ci nie mieli wiekszego talentu niz np Pulczasy z Torunia czy kilku innych o ktorych dawno zapomnial swiat

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nice

Udało Ci się wymienić tylko jednego zawodnika (Janowski) mieszczącego się w ramach tego o co prosiłem. Czekam na drugiego i trzeciego...

| Odpowiedz
blokuj
mechanizatorrolnictwa

Swiderski i Miskowiak w sezonie 2006 byl jeszcze juniorami chyba ze mnie pamiec myli . Na pewno w maju skonczy 31 . Czyli 10 lat temu jeszcze jechal . Wymien mi lepiej juniorow innych klubow ktorzy jada w ekstralidze . Z ostatnich 10 lat .

| Odpowiedz
blokuj
Nice

Po co? Czy to zmieni postać rzeczy, tzn. fakt, iż w wtsie im bliżej końca wieku juniora, tym bardziej będzie zniechęcany do uprawiania tego sportu?

| Odpowiedz
blokuj
Maniek.

Zieja się skonczyl bo siegna po narkotyki,Swiderski nie z Wrocka tylko z Rawicza,Strozyk był bo stary miał plecy.We Wrocku to był tylko Zieja ,Boginczuk......nic nic później Janowski ,Malitowski bo Dolny z Pily,czyli wychodzi ze 2 juniorow ze szkolki którzy smigaja na 10 lat

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.