Wątek dotyczący posta na blogu

XXV kolejka - Typer LA LIGA 2014/15

marco928

Witam, jako że użytkownik Wars zmaga się z problemami natury technicznej, z wielką przyjemnością i jednocześnie zaszczytem przejmuję (być może tymczasowo) typera La Liga i postaram się go godnie poprowadzić. ;)Oczywiście zasady typera zostają takie same. Zachęcam wszystkich uczestników do typowania. (…)

przeczytaj cały artykuł

Wars123

Dzięki marco mam trochę czasu na rozsądny zakup nowego , chociaż z drugiej strony za parę miesięcy będę miał nowy. A jeszcze w grudniu miałem i oddałem komputer kuzynki córce ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Spoko, mogę prowadzić tego typera, już nawet się wciągnąłem i zrobiłem sobie rozpiskę kilka kolejek na przód na kompie. xD
Oczywiście mam nadzieję że nadal będziesz typował z nowego nicka. Myślę że w klasyfikacji generalnej zmienimy nazwę Wars na Wars123, a punkty zostaną te same. Co Ty na to?
Ps. A jak zechcesz w międzyczasie przejąć z powrotem typer do siebie, to oczywiście nie stanę na przeszkodzie. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.