Wątek dotyczący posta na blogu

System 3-5-2.

MATUCH - RSKZ

Witam ponownie! Po kilku tygodniach mojej bardzo małej aktywności na SF wracam w dobrym stylu. :) Chciałbym kochani, podzielić się z wami, moimi małymi przemyśleniami. Chciałbym przedstawić moją wizję systemu 3-5-2, można powiedzieć że pobawię się w van Gaala. Dokładniej ujmując chciałbym abyście się (…)

przeczytaj cały artykuł

kurs

Witaj :) Dostałem zaproszenie to się odniosę. Generalnie zaskakuję mnie mnogość roszad jakie stosuje van Gaal i niezależnie od systemu powinien się w końcu zdecydować. Na pewno mają na to wpływ kontuzje, ale mimo wszystko jest tego stanowczo za dużo. Zawodnicy też potrzebują stabilizacje i ogrania w jednym ustawieniu. Za często nie oglądam meczów MU, więc co do stylu ciężki jest mi się odnieść, ale patrząc pod kątem statystyk to ustawienie z 3 obrońcami dobrze nie wypada. Bazując na T-Mark wychodzi na to że w 12 spotkaniach grając z trójką z tyłu wygrali tylko 5 razy, więc cóż.. szału nie ma.
Co do pytania to sam sobie na nie odpowiedziałeś ;p Skoro LFC grającej w PL ten system faktycznie służy to...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kurs

Jak to mówią... Z g*wna bata nie ukręcisz, ale dobrym ustawieniem pod zawodników można coś skorygować :D To już problem Holendra, miał tylko kasy na transfery przed sezonem, że teraz nie może narzekać na brak klasowych obrońców...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.