Wątek dotyczący artykułu

Czerwono w Koszalinie. Miedziowie z awansem - relacja z meczu Energa AZS Koszalin - KGHM Metraco Zagłębie Lubin

Bardzo dużo dwuminutowych upomnień pokazali w meczu w Koszalinie sędziowie z Tczewa. Odbiło się to na postawie ekipy Bożeny Karkut. Większe kontrowersje wzbudziła jednak ostatnia bramka dla Zagłębia.

przeczytaj cały artykuł

hooli

Sędziowie okradli, ale jak patrzę na to: KGHM Metraco Zagłębie Kary: 22 min to dziwne. Jakby chcieli okraść, to chyba by tak nie karali. Również w karnych przewaga gospodyń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pedros

Co do kar, to i tak łagodnie potraktowali Zagłębie. Uwierz mi, ale tak brutalnej gry jeszcze nie widziałem, a chodze na ręczną od wielu lat. Momentami miałem wrażenie,ze jest to planowe działanie skierowane na wyeliminowanie z parkietu Matuszczyk ( i nie tylko) Ostatnie 3 minuty meczu to absurd. Nie mogłem uwierzyć w to co widzę. Rekord świata w grze na czas i to przy podniesionych sędziowskich łapach. Słowa rozgoryczonej Kalskiej na konferencji prasowej tylko to potwierdzają... Nie zmienia to wszystko faktu, ze i nasze dziewczyny nie dokońca się popisały. Glupie straty ( głownie w pierwszej połowie), dwa niewykorzystanie karne, oraz przynajmniej dwie akcje sam na sam z kontry nie zakończone golem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.