Wątek dotyczący artykułu

Jest decyzja w sprawie Darcy'ego Warda!

Wiadomo już, jaką karę poniesie Darcy Ward po tym, jak w organizmie Australijczyka przed Grand Prix w Daugavpils wykryto alkohol.

przeczytaj cały artykuł

Kaczor Falubaz

No to się zaczęło, w tym sezonie jeżeli Toruń nie wywalczy złota to będzie wymówka,że to wszystko przez niesprawiedliwy werdykt i karę dla Piegusa;)! ha ha;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaczor Falubaz

Odpowiem Tobie kolego w następujący sposób,piszę tu już kilka lat ale relacje z Toruniakami są najgorsze żyjecie w waszym wewnętrznym zamkniętym świecie,który opiera się na zakładaniu przepaski przez,którą widać tylko to co chcecie zobaczyć pozdrawiam;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Matall-RSKŻ

I, pomimo nachlapania tutaj co najmniej kilku postów do mnie, ani razu nie odniosłeś się do nich merytorycznie. Teraz czytam, że nie usłyszę od Ciebie merytoryki, bo jestem z Torunia. Wstawić sobie do avatara logotyp Falubazu, żeby Ci łatwiej było mówić do mnie a nie o mnie? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
-Matall-RSKŻ

Sprawdź sobie co znaczy słowo cynizm zanim zaczniesz używać słów, których nie rozumiesz.
I, następnym razem, zanim zabierzesz się do ataku sprawdź, czy masz ku temu odpowiednie narzędzia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kaczor Falubaz

Pytaj w liczbie pojedynczej kolego już odpowiadam,doping Dudka,fatalna atmosfera w drużynie,fatalny kiepski,beznadziejny koniec sezonu z blamażem w Gorzowie i Tarnowie coś jeszcze?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.