Wątek dotyczący artykułu

Bydgoskie Towarzystwo Żużlowe ma przejąć władzę w upadającej Polonii

Przejęcie sportowej spółki przez Bydgoskie Towarzystwo Żużlowe to recepta prezydenta Rafała Bruskiego na uzdrowienie sytuacji w bankrutującej Polonii.

przeczytaj cały artykuł


pzm

i bardzo dobrze. Przynajmniej wyrówna się ilość drużyn w ligach.
I tak 1 liga06 drużyn i 2 liga -6 drużyn.
Teraz nie będzie trzeba kombinować i szukać rozwiązania dla 2 ligi0jak ułożyć kalendarz i jaką taktykę przyjąć aby było więcej meczy. Popieram Pana Prezydenta. Dać 1.5 miliona i start w 2 lidze. Brawo Panie Burski. Brawo !!!!!!! W końcu może Pan zrobi porządek , bo obecni działacze patrzą tylko na zyski. Gratuluję podjęcia BARDZIO SŁUSZNEJ DECYZJII !!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rychubyd

Bruski nazywa Polkowskiego i Gramzę nieudacznikami i ma rację, ale w takim razie kim ON jest? Największym nieudacznikiem. Kto miał wpływ na wybór prezesów i rady nadzorczej prawie w całości MIEJSKIEJ spółki, jaką jest Polonia? Kto wywalił prezesa Wojciechowskiego i zastąpił go po wygranych wyborach "swoim" generałem Deringiem? Skoro Polonia to miejska spółka, to wyłącznie Bruski ponosi za nią odpowiedzialność. Dombrowicz dawał tyle kasy, aby starczyło na Jonssona, Emila, Walaska, Lindacka, Woźniaka. Bruski chce zrównać z ziemią ten klub. W końcu teren, na którym położony jest stadion jest atrakcyjny i lepiej, aby problem sam się rozwiązał...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.