Wątek dotyczący posta na blogu

System 3-5-2.

MATUCH - RSKZ

Witam ponownie! Po kilku tygodniach mojej bardzo małej aktywności na SF wracam w dobrym stylu. :) Chciałbym kochani, podzielić się z wami, moimi małymi przemyśleniami. Chciałbym przedstawić moją wizję systemu 3-5-2, można powiedzieć że pobawię się w van Gaala. Dokładniej ujmując chciałbym abyście się (…)

przeczytaj cały artykuł

ogi30

Witam.Statystyki nie klamia,wiec nie wiem dlaczego Louis tak uparcie trzyma sie tego ustawienia. Formacje wybierac powinno sie wzgledem zawodnikow jakimi sie dysponuje...oraz wzgledem przeciwnika w danym dniu :)! IMO kazde ustawienie pasuje mniej lub bardziej do BPL i w tym wlasnie aspekcie (jak ustawic druzyne) powinien wykazac sie trener. Moze p. ''Alojzus'' ^^ czeka na powrot do formy zawodnikow(Falcao,Robin czy Fellaini) ktorzy obecnie sa daleko od niej i dlatego tak sie trzyma tej formacji . Przynajmniej bramkarz robi swoje :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH - RSKZ

Fellaini daleko od swojej najlepszej dyspozycji? Ogi może nie oglądasz meczy, ale zaufaj mi że się mylisz. Fellaini jeszcze nie gra tak jak w Evertonie, ale nie jest daleko od tej dyspozycji. Van Gaal go zmienił zupełnie, gra na najwyższym poziomie. To nie moje widzimisie, tylko każda statystyka to potwierdza. Fella w 12 występach w tym 6 wszedł z ławki ma 4 gole i asyste!!! W zeszłym roku wyglądało to tak: 0,0 xD Stary dobry Fella wrócił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.