Wątek dotyczący artykułu

Czy Kamil Syprzak trafi do Barcelony?

Kamil Syprzak swoimi świetnymi występami na parkietach sprawił, iż coraz więcej europejskich klubów chciałoby mieć rosłego obrotowego Orlen Wisły Płock w szeregach swojej drużyny.

przeczytaj cały artykuł

FranzM

taki tam komentarzyk ze strony taurona:

Widząc "kibiców" chodzących teraz na mecze, można się załamać. Ludzie, którzy jeszcze dwa, trzy sezony temu nie mieli pojęcia o piłce ręcznej, teraz dumnie noszą szaliki vive (sytuacja bardzo podobna do tej kiedy na pierwsze mecze Korony na nowym stadionie zaglądali fani kolportera). Przykładów jest sporo...znajomi z pracy i osiedla, którym do kibicowania było bardzo daleko, teraz uważają się za wielkich fanów....Gdyby, odpukać i Bertusowi się to wszystko znudziło, wtedy Ci "wierni kibice" uciekli by tak samo szybko, jak teraz przyszli.

nic dodac, nic ujac :) cala prawda podsumowujaca dla kogo graja zawodnicy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maxi-102

A ja ciągle się pytam skąd ta liczba..kto kiedy i gdzie ustalił od jakiego meczu ustalamy bilans meczy...może podajmy liczbę od pierwszego meczu Wisły z Vive...wy podajecie i liczycie tak jak wam wygodniej...typowy kielecki kibic...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HBL

A co mamy sięgnąć do dostatnich 20 czy 30 lat ?? Ta liczba podsumowuje ostatnie sezony. Podaj lepszą według własnych reguł.
Czyżby to była nieprawda ?!
No, nietypowy płocki kibicu podaj proszę własne wyliczenie ...

| Odpowiedz
blokuj
HBL

No, no..od którego roku ta statystyka ?? Ostatnie 30 czy 40 lat ?I w jakiej dyscyplinie ? Bo nie jest to bilans bezpośrednich potyczek obu zespołów w ujęciu historycznym. Co więcej cześć zawodników już nie jest na tym świecie. Jakie to ma znaczenie w kontekście aktualnej rywalizacji ?
Jak napisał kiedyś nieodżałowany ZKS "jesteś
tak dobry jak twój ostatni mecz". W latach 90-tych dominowała Iskra w latach 2000-cznych Petrochemia. Od 2009 za wyjątkiem jednego sezonu Vive. Nie sądzisz że rozsądne jest porównywać aktualne kluby i aktualne zespoły ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Maxi-102

Facet pier.....j browarka i spuść z tonu fakty i historia nie kłamie jesteście lata świetlne za nami...a tą twoją cyfrę 20-2 to dzieciom opowiadaj....może uwierzą...

| Odpowiedz
blokuj
HBL

To może zacznijmy od Polski piastowskiej i turniejów rycerskich ?
Na tej zasadzie Gniezno to ciągle stolica Polski, bo była wcześniej od Warszawy i ma większe tradycje. Zapewne Imperium brytyjskie jest potężniejsze od Stanów Zjednoczonych, a morskie potęgi Hiszpanii czy Niderlandów to największe potęgi na morzach i oceanach !

| Odpowiedz
blokuj
Maxi-102

Facet nie oszukuj historii bo tak ci wygodniej takie są fakty i statystyka meczy Płock-Kielce...przykro mi że twój świat się zawalił...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
HBL

Mój nie :). Czekam spokojnie na 10 lutego. Wtedy wypije browarka.
A Gniezno to ciągle stolica Polski, ziemia jest płaska a Kopernik była kobietą,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Maxi-102

Nie moja już w tym wina że takie wiadomości przekazali ci w szkole... gdzie ty chodziłeś do szkoły...facet idź do szkoły zaocznej i się dokształć...tylko dzieci (jeśli masz) nie ucz takiej wiedzy...ja pitole ale cię wykształcili...widzę że musisz przejść edukację od początku...

| Odpowiedz
blokuj
Maxi-102

A swoją drogą co się wydarzyło albo ma się wydarzyć 10 lutego przyszłego roku że wypijesz browarka ...szkołę ukończysz...ale w lutym...chyba że jakąś internetową...proponuję ją zmienić bo po tym co piszesz...to jesteś nowym odkrywcą...

| Odpowiedz
blokuj
FranzM

czyzby Wisla z Vive rozegraly miedzy soba tylko 22 mecze od poczatku istnienai rozgrywek ? ja wiem ze tak wynik ladniej wyglada, ale nie rob cyrku.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.