Wątek dotyczący artykułu

Bożena Karkut odpowiada Enerdze AZS Koszalin. "Po co tyle płakać? Nie namawiam zawodniczek do brutalnej gry"

Nie milkną echa meczu Pucharu Polski między KGHM Metraco Zagłębiem Lubin a Energą AZS. Koszaliński klub twierdzi, że został okradziony z Final Four. Głos w tej sprawie zabrała trener Miedziowych.

przeczytaj cały artykuł


Elo Beuzet

Przestańcie lamentować...
Faule są jednym z elementów gry (nie tylko handball-a).
Każda drużyna fauluje gdy ,,sytuacja tego wymaga''... są tzw. faule taktyczne i p.Karkut pewnie to miała na myśli mówiąc przed kamerami to co wszyscy słyszeli.
Wywody nad tym co powiedziała przed kamerami słychać już po raz kolejny tak jakby po tym co powiedziała, zawodniczki Zagłębia:
- jednej zawodniczce drużyny przeciwnej złamały nogę,
- drugiej zawodniczce drużyny przeciwnej zwichnęły bark,
- a kolejną podduszały...
Wszyscy robią wielkie hallo z wysokiej obrony i twardej gry Zagłębia bo biorąc pod uwagę obronę to są jedynakami w naszej lidze. Jednak jak w LM Lublin został potraktowany taką obroną to wszyscy mówili ,,tak się gra w Europie''.
Piłka ręczna to gra twarda jak każdy wie i po to są sędziowie, żeby dało się zauważyć różnicę między ,,twarda'' , a ,,brutalna''.
A cała sprawa z meczem w Koszalinie rozchodzi się właśnie o sędziów, którzy ,,interpretowali'' tak, a nie inaczej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bartmad

Właśnie odświeżyłem sobie mecz Montexu z Zagłębiem i p. Karkut na czasie tak instruowała swoją zawodniczkę: Ona nie może tak rzucać, masz ją sfaulować! ( dokładnie tak! Nie zatrzymać, nie przeszkodzić ale sfaulować). Oglądałeś jakiś mecz Montexu w LM? W której to drużynie gra zawodniczka grająca tak brutalnie w obronie jak p. Pałgan? Jak Zagłębie spróbowałoby takiej gry w Europie to skończyłoby się jak ostatnio z Koszalinem tj. 22 min. wykluczeń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.