Wątek dotyczący artykułu

Bożena Karkut odpowiada Enerdze AZS Koszalin. "Po co tyle płakać? Nie namawiam zawodniczek do brutalnej gry"

Nie milkną echa meczu Pucharu Polski między KGHM Metraco Zagłębiem Lubin a Energą AZS. Koszaliński klub twierdzi, że został okradziony z Final Four. Głos w tej sprawie zabrała trener Miedziowych.

przeczytaj cały artykuł

Mark211

Jeśli tak piszesz to znaczy że 2 razy Bożenka nakazywała taką grę swoim zawodniczkom. Ja oglądałem powtórkę tylko naszego z miedziowymi w rundzie jesiennej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

to czemu się na siatkówkę nie przerzucicie :) nie ma fauli i w ogóle :) ja już nawet nie czytam tego lamentowania bo ileż można :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mark211

Spokojnie. Luzik, właśnie dlatego że w ręczna nie graja panienki padające po dotknięciu. (osobiście trenowałem rugby więc wiem co znaczy zderzyć się ze ściana bo jestem drobnej postury ale z charakterem w nogach ;) Ale nie przypominam sobie aby trener namawiał do faulu. (nawet pamiętam jaki oklep dostał kolega z młyna za w sumie dozwolony atak na kolana)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.