Wątek dotyczący artykułu

Michał Świącik: Szanse startu Włókniarza zmalały do minimum

Włókniarz Częstochowa prawdopodobnie nie dojdzie do porozumienia z zawodnikami w zakresie spłaty zaległości. To oznacza, że szanse na start zespołu spod Jasnej Góry w lidze zmalały do minimum.

przeczytaj cały artykuł


michal86

Moim zdaniem wszystko normalnieje i idzie ku profesjonalnemu prowadzeniu rozgrywek...Dluznikow i niewyplacalne kluby sie wyrzuca z ligi bo psoja wizerunek tych rozgrywek na co nie godza sie stacje i sponsorzy ligi...Regulamin jaki byl , kazdy widzial i krasnoludki go nie podpisaly tylko osoby odpowiedzialne za zarzadzanie klubami, a ze akurat padlo na Wlokniarz i Wybrzeze to moge tylko napisac "takie zycie" ! Pocieszeniem jest to ze w przyrodzie nic nie ginie, odejda zadluzone kluby z Czestochowy i Gdanska ale na ich miejsce juz zaniedlugo wejda profesjonalnie zarzadzane kluby z Ostrowa,Lodzi i Rybnika....tam kibice tez dlugo czekali na dobry zuzel i dlaczego niby mieliby sie nierozwijac i isc do przodu tylko dlatego ze koniecznie w lidze musza zostac dluznicy z Wlokniarza i Wybrzeza???????????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TOM99

PROFESJONALNA EKSTRALIGA...???
TYLKO ŻE JUŻ NIE MA KTO TAM JEŹDZIĆ...!
HANCOCK 45 LAT.
GOLLOB 44 LATA
PROTASIEWICZ 40 LAT
WALASEK 39 LAT
PEDERSEN 38 LAT
JĘDRZEJAK 36 LAT
OKONIEWSKI 35 LAT
JONSSON 35 LAT

CO TO W OGÓLE JEST ?..SAME DZIADKI ...!A NIE PROFESJONALNA LIGA.!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ostatni_sprawiedliwy

Profesjonalnie zarzadzany klub z Ostrowa, ktory jak przegrywa to pół miasta ogarniaja ciemności? hahahaha nie zartuj :) Profesjonalnie zarzadzany z tych co wymieniles jest tylko Orzel Lodz. Ostrow to troche jak Gdansk. Tez awansowali z 2 ligi do 1 i od razu pchaja sie do ekstra. Nie trudno przewidziec, jak to sie skonczy w krotkim czasie. Dzisiaj jest kasa, wiec poszedl tam Cieslak. Przyszedl tez Dreier z Czestochowy i sprowadzil swojego firmowego rajdera Holte. Raczej jednak skonczy sie to rownie szybko jak sie zaczelo. Bedzie sukces, to panowie w poczuciu spełnienia sie rozejdą kazdy w swoja strone, bo nic juz wiecej nie osiagna z tym klubem. Nie bedzie spodziewanego sukcesu to rowniez sie zwiną bo za duzo kasy pochlania taka zabawa, zeby nie miec nic w zamian. Klubu i sukcesu nie buduje sie z dnia na dzien.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.