Wątek dotyczący artykułu

Michał Świącik: Szanse startu Włókniarza zmalały do minimum

Włókniarz Częstochowa prawdopodobnie nie dojdzie do porozumienia z zawodnikami w zakresie spłaty zaległości. To oznacza, że szanse na start zespołu spod Jasnej Góry w lidze zmalały do minimum.

przeczytaj cały artykuł

mamwyjechanena

nie wypisuj takich bzdur ... Świącik nie zrobił nic żeby żużel w Częstochowie był na poziomie ligowym ... najgorsze że jeszcze wmówił ludziom że on walczył ... kiedyś Michał Ś miał odwagę jeszcze coś napisać na tym forum dziś już na tego typu posty nie odpowie bo ma świadomość że mógłby zostać publicznie zjedzony, ośmieszony itp. ... niestety Michaś okazał się tym kim się okazał ... co istotne to kibice z Częstochowy powinni czym prędzej zrozumieć że z obecnych władz Stowarzyszenia tylko Borys nadaje się do dalszej zabawy w żużel całą resztę trzeba gnać ... chyba że kogoś interesuje marazm na kolejne 20 lat ...
panie Świącik gorący apel jeśli macie odrobinę przyzwoitości odejdźcie dla dobra żużla w Częstochowie ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bartosz Świącik

Człowiek hejter. Wiem że masz ból dupy, nikt cie nie kocha i umilasz sobie życie takimi komentarzami, ale troszkę przystopuj.
Własnie on najwięcej zrobił dla tego klubu razem z Borysem Miturskim.
Wychodząc z domu o 8 rano wracajac o 22 załatwia tylko sprawy klubowe charytatywnie, jeszcze dokładając swoje prywatne pieniądze. Pisze to jako syn, tak więc wiem najlepiej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mamwyjechanena

Młody bastuj bajere ... do hejtera mi daleko piszę jak jest ... rozumiem że to przykre czytać takie opinie na temat swojego Taty ale rzeczywistości nie zakłamuj ... problem jest taki że ja z Twoim ojcem rozmawiałem więc wiem co mówię ... nie zarzucam mu braku miłości ojcowskiej, braku zajawki do żużla, poświęcania czasu i pieniędzy ... jednak to że nie jedziemy to ewidentny Jego błąd ... prześledź sobie Jego wypowiedzi medialne potraktuj go jako obcą osobę i dojdziesz do wniosku że dał ciała ... zamiast wdawać w takie dyskusje poproś tatę o to by korzystał z pomocy osób z zewnątrz a nie bawił się w człowieka orkiestrę bo to do niczego dobrego nie doprowadzi ... a Borysa w to nie mieszaj bo na niego złego słowa nie można powiedzieć ... napiszę Ci tylko jedną rzecz która powinna Ci dać mimo wszystko do myślenia ... czcigodny Michał Świącik ciśnie z Maślanki że jako prezes chciał być od wszystkiego że bawił się również w trenerkę ... a powiedz mi co robi Twój tato - mówi trenerom jak powinniście jeździć bo Ci mają jakieś archaiczne spojrzenie na styl jazdy ... jak nie wiesz o co chodzi to o ułożenie prawej ręki podczas jazdy na łuku ... więc skup się na treningach na przygotowaniu motocykli zakupionych od Holty i porozmawiaj z Tatą czemu nie korzysta z rad ludzi którym zależy aby Włókniarz był WIELKI ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Michał Ś

Co ty człowieku wiesz o tym, czemu my nie jedziemy? Nie jedziemy, bo nikt nie będzie brał milionowych długów na siebie. Są winni to niech je spłacają. PZM właśnie dlatego, nie chce nam dać licencji bo się boi procesów z zawodnikami spółki Włókniarz SA. Boi się tego, że kiedy nas dopuści do ligi to będzie musiało płacić. Więc jak PZM się boi takich płatności to my mamy je na siebie brać? Czytałeś wypowiedź Łaguty? Za chwilę będą Duńczycy z pozwami. Nie ma na to zgody nikogo w stowarzyszeniu. Co do tego, jak prowadzimy treningi, to dla mnie liczy się to co mówi Borys. A mówi, że ta ręka to tragedia. Co do samych rad od różnych osób to gwarantuje ci, że staram się wysłuchać każdego. W klubie jednak potrzeba ludzi do pomocy, a nie do dawania rad. Na pewno, krytykowanie przez takich ludzi jak ty nie pomaga. Widzę, że masz misję rozwalenia tego co zostało z klubu. Dla mnie to albo jesteś osobą związaną z spółką Włókniarz SA, albo masz nie równo pod sufitem. Piszesz o Borysie. Idź i mu powiedz co o mnie myślisz, zobaczysz co ci odpowie. Spotkaj się i porozmawiaj, a nie opluwaj człowieczku przez necik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Bartosz Świącik

Przyczynił się do długów powiadasz ? To widać że nic na temat włókniarza nie wiesz. Nie wypowiadaj sie ... No ale w sumie czego można spodziewać się po ludziach z Torunia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.