Wątek dotyczący artykułu

Hit dla Vistalu, mistrz pokonany - relacja z meczu Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin

W rozegranym we wtorek szlagierowym spotkaniu 22. kolejki PGNiG Superligi kobiet szczypiornistki Vistalu Gdynia pokonały przed własną publicznością MKS Selgros Lublin.

przeczytaj cały artykuł

pietro78

Zych nadal bez formy. Ta jej obawa przed oddaniem rzutu urasta do rangi obsesji. Janiszewska kompletne nieporozumienie...nawet Łabuda spisała się na medal przez te parę minut. Z pięciu zawodniczek powołanych do szerokiego składu reprezentacji jedynie Łabuda coś pokazała, reszta niech się zastanowi na sobą.
Drabik pokazała Kulwińskiej miejsce w szeregu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eder

dokłądnie, mimo porazki dałem zawodniczke meczu dla Drabik... jest niesamowita, już na me była duzo lepsza od Kulwińskiej i jeden łysy wie, dlaczego grała mniej :O no i do tego tez bardzo mi sie podobA :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lilka

Ja uważam, że to Patrycja była lepsza od Asi.. Asia miała lapiej, a Patrycje ktyły 3 zawodniczki i mimo tego potrafiła oddać 2 mocne rzuty:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.