Wątek dotyczący artykułu

1/8 Pucharu Europy: Nieznaczna porażka PGE Turowa w Paryżu

PGE Turów Zgorzelec nieznacznie przegrał na wyjeździe z Paris Levallois w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Europy. Mistrz Polski fatalnie rzucał za trzy punkty i z linii wolnych.

przeczytaj cały artykuł


VinniV

Bardzo słabe widowisko. Turów by nigdy nie zbliżył się do przeciwnika, gdyby nie magiczna seria Moldoveanu. Niestety, ale taktyka MP nie była ani trochę ciekawa, co na początku sezonu.

Dlaczego Turów gra lepiej na wyjeździe w Europie? Nadal tego nie widzicie? PLK to jedna z gorszych lig w Europie. Zerowe zainteresowanie mediów, niska frekwencja kibiców. Gracze pokazują się w Eurocup / Eurolidze, bo to droga do gry w prawdziwych klubach, a nie polskich popierdółkach. Jest to przykre, ale prawdziwe. Polska koszykówka jest żartem na scenie światowej.


A najgorsze, że nie widać znaków, które świadczyłyby o tym, że sytuacja ulegnie zmianie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
VinniV

Nie wiem jak Stelmet, bo nie kibicuję temu klubowi. I po raz n'ty powtarzam - nie mieszkam, nigdy nie mieszkałem i nigdy nie będę mieszkał w Zielonej Górze :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.