Wątek dotyczący posta na blogu

marco928

No dobra coś tam naskrobałem, mam nadzieję że dobrze xD
Każdy niech przeliczy swój wynik!!!
Wyniki 2 kolejki SLM
A
Mata 78,6pkt. – Jerry 84pkt. |zwycięstwo Jerrego
Staleczka 80,2pkt. – Marco 84,7pkt. |zwycięstwo Marco
B
Lexon 71,6pkt. – Kurs 82,9pkt. |zwycięstwo Kursa
Fan Sparty 79,1pkt. – Włókniarz 80pkt. |remis
C
Grześ 76,2pkt. – Kawasaki 64,4pkt. |zwycięstwo Grzesia
Kasyx 81,7pkt. – Pablo 74,7pkt. |zwycięstwo Kasyxa
D
Apator Fan 82,2pkt. – Szakaluch 74,6pkt. |Zwycięstwo Apatora
Przemek 69pkt. – MKS 78,2pkt. |Zwycięstwo MKSa
E
Kubala 79,9pkt. – Andre 69,7pkt. |Zwycięstwo Kubali
Dydek 80pkt. – Qauthros 80,1pkt. |remis
F
Kamil 79,5pkt. – Gaizka 80,9pkt. |remis
Mikolajczakm 85,3pkt. – Hockley 77,1pkt. |zwycięstwo Mikolajczakma
-------------------------------------------------------------------
Po raz drugi nie zagrali w tej kolejce: Grenier, Ramos, Basta, N’Koulou, Lucas i Aurier. Więc gracze którzy mieli ich w swoich składach iestety otrzymują za nich 0pkt. Bardzo proszę o szybkie wprowadzenie zmian, gdyż mecze należące do 3 kolejki za sprawą PL już ruszyły!!!
Ponadto w tej kolejce z podstawowych graczy nie wystąpili: Yaya Toure, Ibrahimovic, Sakho, Cortouis i Astori. W ich miejsce wystąpił odpowiednik z oznaczeniem (s). W przypadku Cortouisa policzyłem po prostu punkty rezerwowego bramkarza.

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kurs

Świetna robota. Super że się tym zająłeś, ratujesz ciągłość kolejnej syfowej grę po typerze Warsa :D
Jedna uwaga: Yaya grał, zdobył 6,6 pkt.

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Oh, to przeoczyłem w takim razie, oczywiście nieumyślnie. City grało w LM, zapomniałem sprawdzić w PL. Spojrzę za chwilę jak jego obecność będzie wpływaćna punktacje 2 kolejki wrzuconą przeze mnie, ale myślę że stosunkowo niewielką.

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Qauthros

Dzięki wielki za to że się tego podjąłeś Marco :). Dziś postaram się wieczorem wklepać to w blog, tylko jakbyś mi mógł w jednym komentarzu zsumować wszystkie zmiany to byłoby już wgl mega :).

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
marco928

Spoko, kurs wykrył błąd, więc nieco poprawiłem te wyniki. Wszystko postaram się wklepać w jednym komenatarzu, jak wszysto sobie poukładam. ;)

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
marco928

Jak słusznie zauważył kurs, Yaya Toure jednak grał i zdobył 6,6pkt. W podstawowym składzie mają go trzej gracze: MKS, Kubala i Hockley . Jednak tak jak przypuszczałem, jego obecność nie zmieniła wyników kolejki i są one takie same. Drobne różnice punktowe występują w trzech meczach z udziałem wymienionych powyżej.
Wyniki 2 kolejki SLM (możliwe że ostateczne :P)
A
Mata 78,6pkt. – Jerry 84pkt. |zwycięstwo Jerrego
Staleczka 80,2pkt. – Marco 84,7pkt. |zwycięstwo Marco
B
Lexon 71,6pkt. – Kurs 82,9pkt. |zwycięstwo Kursa
Fan Sparty 79,1pkt. – Włókniarz 80pkt. |remis
C
Grześ 76,2pkt. – Kawasaki 64,4pkt. |zwycięstwo Grzesia
Kasyx 81,7pkt. – Pablo 74,7pkt. |zwycięstwo Kasyxa
D
Apator Fan 82,2pkt. – Szakaluch 74,6pkt. |Zwycięstwo Apatora
Przemek 69pkt. – MKS 77,4pkt. |Zwycięstwo MKSa
E
Kubala 78,5kt. – Andre 69,7pkt. |Zwycięstwo Kubali
Dydek 80pkt. – Qauthros 80,1pkt. |remis
F
Kamil 79,5pkt. – Gaizka 80,9pkt. |remis
Mikolajczakm 85,3pkt. – Hockley 79,4pkt. |zwycięstwo Mikolajczakma

| Odpowiedz | usuń
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.