Wątek dotyczący artykułu

Gdynia Open: Kangur pokonał Borsuka

Po zaledwie rocznej przerwie Neil Robertson powrócił na gdyński tron. Reprezentant Australii w całym turnieju prezentował znakomitą formę, a w finale rozgromił Marka Williamsa 4:0.

przeczytaj cały artykuł

RedEvil

W artykule nie ma ani słowa o Polakach... i słusznie :/ Pal licho optymistów, którzy wieszczyli Filipiakowi przejście 2-3 rund z głównej drabinki, ale żeby odpadać z wynikami do zera? Słabo to wyglądało.
Z drugiej strony, jeśli PTC w Gdyni ma być jedyną okazją do pokazania się naszych, nie są wysyłani na żadne inne zawody tej rangi, to i nie dziwię się, że ciążyła na nich dodatkowa presja i jak tylko pierwszy frejm się nie ułożył, tak gra sypała się lawinowo nawet, jeśli przeciwnik pozwalał na częste wizyty przy stole (a Lines wręcz zapraszał...). Jestem szczerze zainteresowany tym, co Krooger Team zaplanuje na przyszły sezon. Na przeloty na azjatyckie turnieje oczywiście nie stawiam, ale niechby wysyłali naszych chociaż w granicach Europy.
A co do samego Gdynia Open świetnie dla kibiców się ułożyło, że do dalszych rund zazwyczaj przechodzili zawodnicy o bardziej rozpoznawalnych nazwiskach. Koniecznie muszę się postarać o to, by w następnych sezonach samemu znaleźć się na trybunach tego turnieju. Będę jedynie musiał podszkolić się, kiedy klaskać, żeby robić za "klakiera" ;), bo gdzie nie spojrzę, tam czytam, że z reakcjami publiczności było momentami źle - bila wpadała na frejm, a oni cisza. Tak nie można ;P
@Edit
No tak, słowo o Polakach było dzień wcześniej. Mea culpa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Janulino

Szkoda tylko że nie mamy komentatorów z prawdziwego zdarzenia. Jewtuch z Krukiem jak widzą Selby'ego albo Williamsa to ze szczęścia sikają w spodnie, a u mnie w domu śmierdzi moczem! Inni komentatorzy nie znają języka polskiego! "Po prawo", "po lewo" zamiast "na prawo", "na lewo", każda bila to dla nich bardzo "ciężka", sytuacje też określają zawsze mianem "ciężkiej". Gdzie ci ludzie chodzili do szkół? Polska mowa jest naprawdę piękna a oni ją po prostu kaleczą. Panowie komentatorzy, sytuacje na stole powinno się określać, a wręcz jest waszym obowiązkiem jako "trudną do wbicia", "bardzo trudną do wbicia", można też powiedzieć że wręcz "arcytrudną". Dodam jeszcze że gdy komentuje Jewtuch z Krukiem to wyłączam w telewizorze głos. Oni nienawidzą Ronniego O’Sullivana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RedEvil

O opisywanym przez Ciebie problemie czytam wyłącznie w komentarzach... głównie Gerwazego z pewnego forum ;) Osobiście jeśli oglądam turnieje snookera, to jednak przez internet, gdzie zazwyczaj albo nie ma komentarza, albo jest angielski (niestety czynię to za rzadko, niestabilna, radiowa jedna megabida nie nadaje się do tego. Byle do jesieni!). Pierwsza moja styczność ze snookerem, to były MŚ w 2008 roku, oglądane na niemieckim Eurosporcie, a skoro nawet ten język nie przeszkadzał mi w zrozumieniu tego, co dzieje się na stole (i jak cudownie techniczny jest to sport), to tym bardziej wolę przełączyć się na angielski, niż słuchać Kruka ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Janulino

Kruka jeszcze jako tako jestem w stanie znieść, ale Jewtuch to nawet w główce od zapałki szuka sensacji. Zachowuje się jak dziecko w piaskownicy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
RedEvil

Uznaj tego "Kruka", jako przenośni określającej wszystkich eurosportowych komentujących ;) Przez to, że nie oglądam snookera na ES nie wiem, który z nich ma większe "zasługi" w promowaniu sensacji. Skoro to Jewtuch, zwracam część honoru Krukowi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.