Dyskusja

hen

przejdź na stronę użytkownika

hen

Marzeno,każdy człowiek jest cierpliwy , oczywiście do czasu.Są zawsze pewne granice.Człowiek na poziomie zawsze o tym wie,a przynajmniej powinien o tym wiedzieć.Ja od wielu miesięcy,od kiedy wąż mnie zablokował,a wcześniej w sposób prymitywny i bez krzty obiektywizmu mnie krytykował,a tak na prawdę mnie obrażał i nie tylko mnie , ale bardzo wiele osób/p.m.najczęściej takich , którzy w ogóle mieli odwagę mieć inne zdanie i nic poza tym /,byłem cierpliwy, ale niestety moja cierpliwość już w dużym stopniu się skończyła.Nie mogę sobie dalej pozwalać na Jego prymitywne prowokowanie mnie i podobnie do mnie myślących,jak i obrażanie mnie i.......na wszelkich forach.Dla mnie i nie tylko dla mnie ,to jest przykład najbardziej prymitywnych oraz zakompleksionych osób na SF.Dam sobie z "tym" radę.Oczywiście Marzeno masz prawo oceniać Jego i tą całą otoczkę odmiennie.Masz do tego prawo.Ja ,krótko mówiąc uważam,że wąż jest prymitywnym oraz zakompleksionym człowiekiem.Zresztą , to nie tylko moja opinia.Serdecznie pozdrawiam i ........również :):):):):).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Hen, teraz wyjaśniłeś mi to jasno. Od dawna domyślałam się przecież, że nie przepadacie za sobą. Masz prawo do obrony i do własnej reakcji. Ja bardzo dobrze Ciebie rozumiem i zaskoczona jestem tylko tak ostrą reakcją. To co napisał Ci dziadek60, to też jest moje spostrzeżenie. Czasami piszesz tak, że można się domyśleć Twojego zdania, ale nie jest to jasny przekaz, który ja wolę, bo wtedy wszystko jest bardziej czytelne. A z Twoich wpisów wynika często, że chcesz zjeść cukierka i mieć cukierka. Ale to mój odbiór i mogę nie mieć racji, choć ostatnie reakcje Onlego i dziadka60 utwierdziły mnie, że nie tylko ja mam z tym problem.
Co do Węża..., ja mam do niego szczególne, ciepłe podejście i nie ukrywam tego, choć zbieram za to baty. Zawsze, jak byłam atakowana i wkręcana w brudne działania pewnego "zorganizowanego duetu", to on mnie wspierał i chronił wręcz! Wspólny wróg nas zbliżył, tu na forum. Poza tym mamy podobne poczucie humoru. Rozumiem jego żarty, jak nikt inny. Często mnie rozbawia do łez. Zawsze widzę to co pozytywne, nie skupiam się na złych rzeczach, choć też potrafię wyrazić swoje odmienne zdanie. Wiem też, że on mnie traktuje dobrze, choć pewnie często go wkurzam. Rozumiem, że inni go nie znoszą....., ale ja już tak mam, że jak kogoś polubię, to trudno mi znielubić.....
Mam nadzieję, że ta cała sytuacja nie zmieni Naszych relacji i potrafisz być ponad, postarasz się zrozumieć moje racje. Ja z różnych powodów chcę mieć dobre relacje i z Tobą i z Wężem:)) Bardzo proszę nie oceniaj mnie surowo za to:)))
I jak do tej pory, będę ciepło myśleć o Tobie, posyłać Ci uśmiechy.....
Miłego dnia:)))
Leci, leci......do Ciebie ten słodki......

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hen

Gdybym Cię jeszcze nie lubił,to po tym co napisałaś teraz, krzyknął bym:"teraz to już Cię lubię".A przecież tak na prawdę to ja Ciebie uwielbiam.Jestem intelektualnie na tyle dojrzały,że dla mnie nie ma znaczenia,czy Ty akurat lubisz,uwielbiasz itd.itp. "tego" czy "tamtego",bo to nie zmieni mojego stosunku do Ciebie.Wiesz co,....................................:):):):).O już przypomniałem sobie co miałem powiedzieć:BARDZO CIĘ LUBIĘ,BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO !!!! (:).

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Bardzo się cieszę i trzymam za słowo....., a potrafię sobie przypomnieć w najmniej odpowiednim dla Ciebie momencie....., pamiętaj:)))) Hahahahaha

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

Witaj Hen. Zgadzam sie z Marzami odnosnie tych cukierkow. Czytajac niektore Twoje posty trzeba sie niezle naglowkowac zeby je zrozumiec, tak nakrecisz ze wychodzi maslo maslane. Ja czytam Twoje wpisy juz jakis czas wiec jest mi latwiej sie domyslic co chciales powiedziec i czasami odczytac sarkazm w Twojej wypowiedzi choc pewnosci nie mam ze odczytalem to co chciales przekazac. Fajnie to widac na przykladzie Dziadka60 ktory nic nie skumal , bo tak nakreciles. Oczywiscie Cie nie atakuje , bo lubie Twoje posty , choc nie ze wszystkim sie zgadzam/JJ/ ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Wracajac jednak do sedna , to moglbys pisac troche mniej zagadkowo i bardziej dosadnie ;)) pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
hen

Okey, co do sedna.Poza tym ja również zdecydowanie częściej pozytywnie oceniam Twoje posty/czasami negatywnie,ale rzadko/.Ostatnio obserwowałem Twoją długą i niezwykle heroiczną "walkę" na SF.Wiesz zresztą z kim.Kibicowałem tak na prawdę Tobie,ale z drugiej strony zastanawiałem się "po jaką cholerę" dałeś się wciągnąć w tą jałową "dyskusję" i wzajemne przerzucanie się epitetami "niskich lotów".Czy warto było?.To jest pytanie bez odpowiedzi,jedynie do zastanowienia się i wyciągnięcia odpowiednich wniosków.Nie odbieraj tego jako pouczanie Ciebie/broń Boże/.Co do JJ , to moje spojrzenie na całokształt Jego ostatnich poczynań zaczyna się stopniowo zmieniać,w kierunku pozytywnym.Jest to proces powolny,aczkolwiek jest.Pożyjemy - zobaczymy.Resumując,różni forumowicze przedstawiają swoje uwagi,opinie,sugestie itd. Uważam,że dobrze.Bo co by było,gdyby wszyscy identycznie myśleli.Sztuką jest jedynie to aby umieć dyskutować na odpowiednim poziomie i do tego merytorycznie oraz na argumenty.Ale cóż, nie zawsze tak jest,bowiem jak ja to mówię :"Pan Bóg nie zawsze równo dzieli....."/p.m.wiadomo czym/.Sądzę,że zgadzasz się ze mną w tej kwestii.Zresztą to jest oczywista oczywistość.Kończąc,pozdrawiam .

| Odpowiedz
blokuj
onlybasket

No widzisz. Teraz jasno i na temat. Co do mojej dyskusji, to gdy mowie A to rowniez musze powiedziec B itd. Nie lubie urywac zdania i nie konczyc dyskusji. To ze ktos zaczyna wyzywac i prowokowac jeszcze bardziej zacheca mnie do kontynuacji Nie ruszaja mnie obelgi forumowe i takim osobnikom daje pelne pole manewru do wykazania sie.Lubie patrzec jak sie gotuja , odchodza od tematu i zaczynaja bluzgac choc jak widzisz nawet z bluzganiem na poziomie maja problem a co dopiero z walka na argumenty. Nie uwazam ze zawsze mam racje ale lubie dyskusje na poziomie i ludzi ktorzy umieja wylozyc swoj poglad na dany temat w sposob kulturalny , do ktorych Ciebie zaliczam. Co do JJ nie uwazam ze jest krystalicznie " czysty " i wszystko co robi jest super ale moim zdaniem zrobil duzo wiecej dobrego dla naszego klubu niz zlego. Kazdy moze miec odrebne zdanie na jego temat ale oczernianie Go na podstawie zmyslonych historii i przekrecaniu faktow to duze nieporozumienie ale jak zauwazyles pelno tu takich co widza cos czego nie ma badz nie bylo a mi zdarza sie czasami odezwac ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.