Wątek dotyczący artykułu

Michał Świącik: Szanse startu Włókniarza zmalały do minimum

Włókniarz Częstochowa prawdopodobnie nie dojdzie do porozumienia z zawodnikami w zakresie spłaty zaległości. To oznacza, że szanse na start zespołu spod Jasnej Góry w lidze zmalały do minimum.

przeczytaj cały artykuł


szifo18

Panie prezesie jak odpowiesz na ten temat zawodników Malczewskiego Polisa Miturskiego a panie prezesie są jeszcze inni z licencjami tacy jak Kasprzyk Pych Portas tak tych zawodników udupić na cały sezon a z czym oni są gorsi od pozostałych bez jazdy nic pan z nich nie będzie miał w 2016 roku trzeba myśleć o wszystkich albo wypożyczam wszystkich albo wszyscy zostają chyba ze ma pan w tym jakiś cel żeby wypromować jednych a drugich udupić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał Ś

Każdy zawodnik jest tak samo ważny. Nie ma, że jeden jest lepszy a drugi gorszy. Co do Kasprzyka, Pycha i Portasa to właśnie z myślą o nich miedzy innymi były inwestycje w sprzęt. Jeżeli nas nie dopuszczą do ligi to zapewniam, że chłopaki będą mieli naprawdę dużo jazdy. Raz na miejscu, a dwa, że będę się starał znaleźć im jazdę również na zewnątrz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.