Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz będzie zarządzał stadionem

Działacze Włókniarza Częstochowa zdecydowali się być gospodarzem stadionu przy ulicy Olsztyńskiej. Dzięki temu będą także czerpać korzyści z giełdy.

przeczytaj cały artykuł

TOM99

ŚWIĄCIK STRASZY SĄDAMI ....PÓJDZIE DO SĄDU BO SPRZĘT ZAKUPIŁ..!
POTEM PETYCJA Z PODPISAMI KIBICÓW..PIERWSZY MARSZAŁEK SIĘ PODPISAŁ
DZIĘKI KTÓREMU WŁÓKNIARZ ZBANKRUTOWAŁ...!
CHŁOPIE WEŹ SIĘ WYLUZUJ DWA GŁĘBOKIE ODDECHY...!
I PRZESTAŃ TE BAJKI OPOWIADAĆ....KIBICOM....!!!
JEST 5 MLN DŁUGU ...I ŻADEN UZDROWICIEL Z CZĘSTOCHOWY NIE DA ANI CENTA....ANI MAŚLANKA,MAŁAGOWSKI,DANEK CZY ...TY.....!!
PÓKI CO ROK PRZERWY....!I PRZESTAŃ BAJKI OPOWIADAĆ...!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TOM99

NO TAK PRACUJE DLA WŁÓKNIARZA....??
TYLKO ŻE WŁÓKNIARZA PÓKI CO NIE MA ....!!!ZNIKNĄŁ Z ŻUŻLOWEJ MAPY POLSKI....!!!TAK RATUJĄ CZĘSTOCHOWSKI ŻUŻEL Z MATYJASZCZYKIEM NA CZELE...!!
NIECH ZROBI TURNIEJ O PREZYDENTA CZĘSTOCHOWY....!!
NA PEWNO BYM NIE POSZEDŁ NA TAKI TURNIEJ...!!!!NAWET ZA DARMO...!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TOM99

NIECH DZIAŁA ..ALE NIECH BAJEK NIE OPOWIADA..!!!
TO ŻE ZAKUPILI SPRZĘT DLA JUNIORÓW JAK TWIERDZI ZA 100 TYS.
I NIE DOSTALI LICENCJI....TO JEST POWÓD ŻEBY IŚĆ DO SĄDU...?
I CO POWIE W SĄDZIE ŻE BY MU ODDALI PIENIĄDZE BO SPRZĘT KUPIŁ..!!
PRZECIEŻ ZA 6 MIESIĘCY SPRZĘT SIĘ NIE ROZLECI..!
A W PAŹDZIERNIKU BĘDZIE SIĘ MOŻNA STARAĆ JUŻ O NOWĄ LICENCJĘ..!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Cz-waCKM

- Tak , pracuje i poświęca swój czas i niejednokrotnie pieniądze dla Włókniarza !...- Jeśli zaś chodzi o turniej prezydenta Częstochowy to takowego nie będzie ! ! ! - Jeśli już to Memoriał tragicznie zmarłych - Bronka Idzikowskiego i Marka Czernego... na który ja z pewnością pójdę a i Ciebie też jako kibic na stadion zapraszam ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
tony 76 RSKŻ

Ile ty masz lat człowieku? Możesz wyrażać swoje zdanie bez tysiąca wykrzykników i capsa ! Wiesz w ogóle , że to znaczy że się wydzierasz? Trzymaj poziom albo wszyscy zaczną Cie ignorować i dołączysz do grona tzw "Gimbazy" na tym forum!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
tony 76 RSKŻ

Widzę , że rzeczowa rozmowa nie ma z Tobą sensu a mój wiek masz w nicku gdybyś był rozumny. Sądząc po twoim mogę się tylko domyślać ile masz . Trzymasz poziom adekwatny do swojego wieku :) I o jakich bajkach mówisz, tych o których Ty wypisujesz? Ja odniosłem się do twojego stylu pisania ale widzę , że nie rozumiesz. Faktycznie możesz tego nie wiedzieć, jednak dołączasz do grona "Gimbazy" ;)

| Odpowiedz
blokuj
TOM99

A......ZROZUMIAŁEM ...DO STYLU PISANA..POWIADASZ..!
PRZEPRASZAM ...PANA ..ŻE PISZĘ Z DUŻEJ LITERY I STAWIAM WYKRZYKNIKI..!!!
ALE TO TY CHYBA POMYLIŁEŚ FORA ..BO TU SIĘ NIE DYSKUTUJE ..
NA TEMATY JA KTO PISZE...ĄĄĄ......ĘĘĘ...MĄDROSKU JEDEN!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
tony 76 RSKŻ

Tupnij nóżka, zabaweczkę na półkę odłóż:) Trochę dystansu złap do siebie i poczucia humoru. Sarkazm także jest jak najbardziej wskazany tylko błagam , innym stylem bo aż razi po oczach :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tool

Przypominasz mi czopki prezesa Kaczyńskiego.
Piejesz z zachwytu nad swoim prezesem jak i oni.
Uważaj żebyś za głęboko nie wszedł , bo tylko buty po tobie zostaną.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.