Wątek dotyczący artykułu

Premier League: Wojciech Szczęsny na trybunach. Wygrane Arsenalu, Chelsea, Man City i Man Utd

W środę dokończono 28. kolejkę Premier League, a zwycięstwa odniosły drużyny Arsenalu, Chelsea, Manchesteru City i Manchesteru United.

przeczytaj cały artykuł

pablo80 - RSKZ

@Pride of London
Wiem i bardzo bym chcial by Arsenal wygral tymi trzema bramkami, ale bedzie bardzo ciezko i pewnie znowu braknie o malego slonika, a wiec 0:2...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley - RSKŻ

Oglądałem cały mecz Arsenalu z Monaco i muszę szczerze przyznać, że nie widzę żadnych szans na awans... Monakijczycy są super poukładanym zespołem, z wieloma ciekawymi graczami, widać że wiedzą czego chcą. Wiem, że Arsenal się nie podda, ale moim zdaniem jest pozamiatane. A jeśli awansują, to nie tyle co szacunek, ale i odszczekane moje słowa ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Arsenal ogólnie jest z 2 klasy lepszą drużyną.Mieli słaby dzień na Emirates.Natomiast ja też nie widzę szans dla AFC.Z prostego powodu.Monaco znów zamuruje i Arsenal nie da rady strzelić 3 bramek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Hockley - RSKŻ

Wiem, że porównujesz Monaco z Ligue 1 i Arsenal z Premier League, ale naprawdę gra Monaco zrobiła na mnie tydzień temu wrażenie. Wygrana była jednak bezdyskusyjna. Nie wiem czy można mówić o murarce, strzelając na wyjeździe 3 gole, ale uznałbym ich taktyką za bardzo przemyślaną i skuteczną, jak się okazuje, a w rewanżu spodziewam się dokładnie takiej samej gry. Typowo do tyłu nie pójdą, bo to też ryzykowna zabawa. Mimo wszystko, gdyby Monaco przeszło dalej, to ćwierćfinał będzie dla nich raczej maksimum możliwości, chyba że trafiliby na wygranego z pary Porto-Basel bądź BVB-Juventus (choć i tu stawiałbym na wygranego tej pary). Z każdym innym zespołem nie dawałbym im mimo wszystko szans, bo też każda z tych druzyn przewyższa poziomem Arsenal.

| Odpowiedz
blokuj
Zedeks

Milan też miał murować na Emirates :D Do dzisiaj pamiętam ze 3:0 do przerwy i pudło Van Persiego z dwóch metrów, które przesądziło o awansie :( Arsenal potrafi zagrać kapitalne spotkanie, ale gdy ma słabszy dzień, jest bezradny. Dlatego ja nie robię sobie sztucznych nadziei, po prostu będę kibicował i liczył na dobry dzień kanonierów ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.