Wątek dotyczący artykułu

Alarm w Koszalinie. Szukają wzmocnień jeszcze przed początkiem play-off

W Koszalinie starają się dokooptować do kadry nowe zawodniczki. Chcą zdążyć jeszcze przed play-off. Trener AZS zaznacza, że w obecnym składzie trudno jest mu nawet przeprowadzić trening.

przeczytaj cały artykuł

Piotr Barwinek

Aż dziwne że jesteśmy tak wysoko w tabeli. Gramy cały sezon wąskim składem i za to podziwiamy i szanujemy zawodniczki. Przychodzi nas na każdy mecz około 2000.Na meczach atmosfera jest super. Wczoraj dziewczyny miały imprezę otwartą z kibicami w kręgielni. Dlaczego pomimo takiej atmosfery wokół klubu dziewczyny muszą walczyć w 10!? Pewnie kasa. Ale to już tylko zarząd może rozwiązać ten problem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hooli

p. Piotrze - proszę tylko o informację dla jasności (i tutaj nie umniejszam ekipie z Koszalina), ile wejściówek na mecz jest darmowych. Chciałbym, aby ta informacja była oficjalnie jawna. Bo gdyby np. w Lublinie, który jest aktualnym Mistrzem Polski rozdano 1.000 wejściówek to zdecydowanie byliby na 1 miejscu pod względem frekwencji. Na szczęście im zależy przede wszystkim na poziomie sportowym, co pokazują w lidze (końcówka może nie najlepsza, ale 1 miejsce bezapelacyjnie), a nie na dmuchaniu frekwencji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr Barwinek

Nie wiem hooli na ile jest pompowana frekwencja u nas w Koszalinie. I szczerze wisi mi to. Ważne że jak największej promocji piłki ręcznej to służy. Ja płacę za wejściówki i moja 10 letnia córka zainteresowała się tym sportem. Być może pójdzie w ślady babci i zostanie kołową:-) Być może spójrz w tą stronę. Doszukuj się pozytywów tej frekwencji u nas. Mamy słaby poziom o sedziach nie wspomnę więc może fajnie że u nas ta dyscyplina ma okazję zaistnieć. Trzeba zainteresować młodzież! Żeby cokolwiek szło w kierunku podniesienia rangi tej dyscypliny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
hooli

Napisałem na końcu "aczkolwiek popieram regionalne działanie tego klubu." Więc też się z tym zgadzam. pancur - wiem to, bo jak byliśmy w Koszalinie to rozmawialiśmy z miejscowymi kibicami i sami to potwierdzili. Ostatnio nawet jak był temat Sary Garovic w mediach regionalnych to też ktoś o tym wspomniał.

| Odpowiedz
blokuj
pancur

czyli ktoś komuś coś tam powiedział a tamten tamtemu powiedział i to są te Twoje argumenty i statystyki .....
powodzenie dla wszystkich drużyn w nadchodzącej kolejki .....

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.