Wątek dotyczący artykułu

Alarm w Koszalinie. Szukają wzmocnień jeszcze przed początkiem play-off

W Koszalinie starają się dokooptować do kadry nowe zawodniczki. Chcą zdążyć jeszcze przed play-off. Trener AZS zaznacza, że w obecnym składzie trudno jest mu nawet przeprowadzić trening.

przeczytaj cały artykuł

Montana

Byłem po słowie z Kaśką Duran,ale mówiąc krótko "zrobiła mnie w konia" i pojechała do Niemiec.Dlaczego mnie to nie dziwi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hooli

Montana - serio nie znasz sprawy, pomyśl na chłopski rozum, do Szczecina Kasia przyszła z Gdyni gdzie jej nie chciano, wróciła na "stare śmieci", mieszka tutaj i tutaj ma rodzinę, mega się czuje w drużynie i mega gra, dlaczego miałaby iść do Koszalina (nie obrażając Energii), który de facto nie stoi super z kasą? Wybrała Niemcy, bo tam mogła się rozwinąć i zarobić sensowne pieniądze. Ale Koszalin? Edkowi się coś pomyliło, szuka usprawiedliwienia, ma rację, ale nie powinien kłamać. To dobry trener, ale widocznie z pamięcią coś nie tak. Bez złośliwości odbierz ten post.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Montana

Mówisz że kłamie,to bardzo poważne oskarżenie wobec trenera Jankowskiego.Ja nie wiem,czy kłamie, czy nie,ale jeśli publicznie Trener wygłasza takie stwierdzenie to coś musiało być na rzeczy.Być może Duran,grała na dwa fronty,obiecała coś Edkowi,bo nie wiedziała czy Niemcy wypalą,i szukała alternatywy.Wiem że będziesz ją bronił,ale ja mam o niej,inne zdanie,i wiem że wszystkiego się można po niej spodziewać.I tak to zostawmy.

| Odpowiedz
blokuj
hooli

Mniej więcej Wiem jak Kasia wypowiadał się w wywiadach, jak się zachowywała w Pogoni i odnoszę wrażenie, że mogła się czuć tutaj dobrze. Myślę, że może kiedyś, ktoś się jej zapyta o to wprost. Trener zauważ, że jest w sytuacji dosyć niekomfortowej dla niego i może chwytać się wszystko, np. teksty, że Pogoń utrudniała transfer Romki też jest lekko naciągany, bo skoro Koszalin nie zapłacił, to jak miała iść? za free? Wiesz jak jest, nie wszyscy piszą/mówią prawdę. Ja bronię Kasi, bo argumenty które znam przemawiają na jej korzyść. Za t. Jankowskim (którego szanuje) na ten moment nic nie stoi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Montana

Wszędzie tak mówiła,a nigdzie miejsca zagrzać nie mogła.Trafiła do Montexu w 2002r,póżniej Jelfa,po dwóch latach zatęskniła za Lublinem,potem kilka lat gry u nas,gdy klub był na skraju bankructwa,postanowiła rozwiązać kontrakt przy pomocy ZPRP (czego jej wiele osób nie może darować)i trafiła do Gdyni, przed sezonem 2011/2012 znów zatęskniła za Lublinem,głośno się wypowiadając do prasy,że chętnie wróciła by do Lublina,czego nikt w Lublinie nie chciał poza trenerem Jankowskim,i do transferu nie doszło.A 2013 to Szczecin,jak widzisz też niedługo.Także,jak dla mnie to p.Duran jest mało wiarygodna,a nie trener Jankowski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
hooli

Okej, masz prawo tak uważać i to szanuję. Poznałem akurat tę zawodniczkę na tyle, aby wyrobić sobie o niej zdanie. Wiadomo, że kobieta zmienną jest, ale w pewnych sprawach zaufam akurat swojej męskiej intuicji, opierając się na tym co widziałem/słyszałem/czytałem. Swoją drogą "Wasz" trener u Was też dostawał niezłe bury. Wiarygodność jego, biorąc pod uwagę aktualną sytuację jest dosyć mocno nadszarpnięta.

| Odpowiedz
blokuj
LBNmichal

Dostawał bury,ale nie za darmo. Szacunek do niego jest duży jak wspomniał kolega Montana, ale np. ja osobiście nie mogłem mu darować zmarnowania talentu jakim niewątpliwie była np. Kasia Wojdat i np. doczekać się u niego zmian kiedy wynik oscylował w granicy +8 i więcej, do tego nie śpieszno mu było branie czasów, kiedy drużyna łapała dołek.

| Odpowiedz
blokuj
vrc

Nie rob z tego waszego Szczecinka jakiegos wspanialego miejsca do grania, zycia itd.
Brzydkie miasto, brzydka hala ktora wyglada na niedokonczona i wasi niezadowoleni kibice robiacy dym pod kasa z biletami ktora nawet nie ma informacji w jakich godzinach jest czynna. Szkoda ze takiego dymu nie robia na meczu. U nas do kas sa kolejki, u was 40 minut przed meczem kupilem sobie bilet jako pierwszy. Na dodatek dzwoniac do waszego super klubiku nie dowiedzialem sie od milej acz bardzo niepoinformowanej kobiety nawet tego na jakim sektorze beda siedziec kibice z Koszalina.
Przekierowywanie organizatora meczu do sprzedawcy biletow z siedziba w Zielonej Gorze jak i na hale przy Szafera jest co najmniej smieszne.
Podsumowujac u was tez jest troche jak z filmow Bareji i nie jestescie wzorem organizacji i atmosfery na meczach.
Polecam rowniez wywiad z Pania Fornalik ktora tez odpowiednio wypowiedziala sie na temat dzialan klubu z Twojego "super hiper" miasta.

| Odpowiedz
blokuj
hooli

nie wiem co masz dokładnie na myśli, większość osób ma karnety lub bilety zakupione online, więc sprecyzuj o co dokładnie chodziło? Swoją drogą zapraszam Cie do Szczecina, jak będziesz daj znać - pokażę Ci uroki tego pięknego miejsca. Może na Baltica Summer Cup w sierpniu? Uwierz, że wiele się tutaj zmieniło! Odnośnie miejsca dla kibiców gości - decyduje ochrona, która dla dobra przyjezdnych i w porozumieniu z Policją musi wyznaczyć sensowne miejsce...
Jak podsumowujesz - może, u nas nie jest idealnie, ale proszę podaj mi wzór w Polsce, chętnie się czegoś nauczę. Myślę, że FF w roku ubiegłym w Szczecinie zostało zorganizowane na wysokim poziomie, jak i również cykliczne międzynarodowe turnieje serii Baltica Summer Cup. A jak tam u Was?
P.S. daj źródło tego art. p. Rornalik, bo nie wiem o czym mówisz dokładnie.
Kurde, znowu czuj się GŁUPIO, że sypię argumentami i przykładami, bo przecież to nie ten poziom dyskusji na SF, ale brnijmy w to dalej. Może się okaże, że ktoś mnie w końcu zaskoczy! Liczę na to i trzyma mocno kciuki!

| Odpowiedz
blokuj
vrc

Na mysli mam to ze nie jest tak idealnie jak myslisz.
Poprzednio napisalem w czym rzecz.
Wybierajac sie indywidualnie na mecz mozna zobaczyc i uslyszec wiecej. Tym bardziej ze nikt nie wiedzial ze jestesmy z Koszalina

| Odpowiedz
blokuj
hooli

Nie jest idealnie, zdaję sobie z tego sprawę, ale jest jakiś klub w PL gdzie tak jest? Nie sądzę, niestety to jest związane przede wszystkim z popularnością tej dyscypliny, a raczej jej brakiem. To, że Koszalin się kreuje na "najbardziej" oglądaną drużynę nijak się ma do ogólnego zainteresowania. Pompowanie tej frekwencji i szczycenie się tym nijak się ma do popularności tego sportu w Polsce, aczkolwiek popieram regionalne działanie tego klubu.

| Odpowiedz
blokuj
pancur

podaj jakiekolwiek "argumenty " że w Koszalinie jest sztucznie pompowana publiczność i bilety są rozdawane na potęgę. Jak twierdzisz to podpierasz się argumentami i statystykami także na pewno masz jakieś argumenty lub dowody ... Czy może tylko słyszałeś że są rozdawane bilety???

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.