Wątek dotyczący artykułu

Biały i Kulesza odpowiadają Servaasowi. "Vive powinno ciągnąć w jedną stronę"

- Vive chciało utworzenia ligi jak najszybciej, a skoro tak, mogło zacząć od siebie. "Koń pociągowy" przedsięwzięcia powinien dać dobry przykład - uważa Witold Kulesza.

przeczytaj cały artykuł

JohnyN

"...Gdzie byli wszyscy, kiedy nasza dyscyplina była w czarnej d...pie ? Teraz gdy powoli zaczyna to jakoś tam funkcjonować, to np taki pan Biały wyskakuje z łapkami, jakby był conajmniej właścicielem takiego THW Kiel. Działając w ten sposób, to ligę zawodową zobaczymy, ale chyba w myślach."

Hehe chcesz powiedzieć, że Bertus coś zrobił dla dyscypliny w sensie dla piłki ręcznej??
No rozwaliłeś mnie nieprzeciętnie. Musze się pozbierać...

Najwięcej dla dyscypliny to zrobił Wenta z paczką, cała nasza zaciężna armia. Zaciężna w rozumieniu piłkarzy którzy dobrą grą na zachodzie pokazywali gdzie na mapie jest Polska. Bert zebrał tylko większość u siebie spijając tylko śmietankę z ich sukcesów. I pewnie trzeba by tak szczerze porozmawiać chociażby z Jurasikiem jak było naprawdę i jak się rozstają z wielkim prezem. Bo jak to tak. Tak dobrze rozstali się w przyjaźni, że aż Józek chciał zakończyć karierę... A teraz co robi ?? Drugi przykład Stojković tyle że to nie Polak...

My, nasza piłka ręczna, nadal jesteśmy w czarnej dup.e. Związek nie zrobił nic żeby wypromować piłkę ręczną mając do dyspozycji takie sukcesy jak srebro czy brązowy medal. Widzisz jakieś postępy ?
Powiedz mi czy jest jakaś akcja typu orliki nożnej czy cokolwiek innego w ręcznej wskazywałoby na jakąkolwiek promocje piłki ręcznej w Polsce????????????????????????????????????????????

A co do Berta (staram się patrzeć obiektywnie) to wykorzystuje te wszystkie wydarzenia ściągając właśnie tych twórców sukcesów do Iskry. I bardzo dobrze jest kasa, jest zamieszanie medialne, jest PR. Ale nie mów mi, że on coś robi dla polskiej piłki ręcznej.
Bo to co robi najlepiej pokazuje wypowiedź kibica z Kielc:
Jak Bert się wkurzy to walnie w stół i pójdzie do ligi regionalnej. No to przecież pokazuje jak ma w dup.e czarnej polską piłkę ręczną... Tyle w temacie.

A do całej reszty troli. W dup.e mam całą wojnę polsko polską. Celowo z małej. Ale mojej wypowiedzi proszę nie podstawiać do swoich ideologii. Chcecie się spierać to proszę swoje argumenty przedstawiać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibiCK

Hehe chcesz powiedzieć, że Bertus coś zrobił dla dyscypliny w sensie dla piłki ręcznej?? No rozwaliłeś mnie nieprzeciętnie. Musze się pozbierać...

To się lepiej pozbieraj... nie będę Ci wszystkiego opisywał, ale wspomnę tylko że jakieś 10 lat temu reprezentacja Polski nie miała nawet koszulek meczowych do gry. Taka była bieda i nikt palcem nie chciał kiwnąć by to zmienić. Zgadnij kto wtedy wyciągnął prywatne pieniądze i sponsorował kadrę. Mówisz, że Wenta wypromował piłkę ręczną? Owszem zrobił to w 2007 i 2009 roku, ale gdyby nie Bertus to sukces ten nie przełożyłby się na sukcesy, które obserwujemy obecnie. To Bertus ściągnął później Wentę do Kielc. Dał mu pracę i zaczął ściągać zawodników tej klasy, których w polskiej lidze jeszcze nie oglądaliśmy (np. z Bundesligi). Przed erą Wenty w Kielcach tacy gracze do Polski nie przychodzili. To Bertus pociągnął ten wózek, promował polski handball w Lidze Mistrzów już 5 lat temu i to on stworzył klub, który jest główną i najbardziej znaną marką polskiego handballu klubowego. Gdyby nie Bertus polski handball nie byłby teraz w tym miejscu a w rankingach europejskich bylibyśmy kilka pozycji niżej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nafan

Troszkę się mylisz kolego! jest akcja "RĘCZNA NA ORLIK" (czy coś takiego), np. akcje Siódmiaka! Polski Związek też w tym uczestniczy. Ale uważam że to za mało! W moim mieście w szkołach jest mnóstwo ręcznej! przeróżne akcje typu spotkania z zawodnikami, teraz ruszyła akcja "w-f z mistrzem" rozgrywki miedzy szkolne,jest "Akademia piłki ręcznej" które zakładane są w ościennych powiatach, miasteczkach i wioskach. Na każdym kroku w mieście widać i czuć tą ręczną! I tak powinno być w całej Polsce!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.