Dyskusja

hen

przejdź na stronę użytkownika


marzami

Hen..., po raz drugi już chyba piszę,że nigdy ślepo zakochana w Uvalinie nie byłam!!!!!! Jestem wdzięczna za te trzy medale, które zdobyliśmy. Dlatego mam sentyment do tamtej drużyny / w tym do trenera/. Nie znam się na tyle, aby oceniać jego pracę, pozostawiam to innym forumowiczom.... Jednak chyba dlatego, że jestem kobietą jest we mnie ogromna nostalgia....... i zwyczajnie mi przykro, jak tak "ozłoconego"trenera się krytykuje:(((( To zwyczajnie tak po babsku ..... chlip, chlip, chlip.....
Ale też nie wiem dlaczego przyjmuję Twoją krytykę do siebie ????
Być może masz rację........ i naprawdę Cię przeproszę za te wszystkie nieprzychylne Ci komentarze /nie moje oczywiście/! Ale też w jakiś tam sposób wpisuję się w nie, chociażby dystansując się od Twoich opinii!
Jak zwykle...miłe, słodkie i jakie tam jeszcze chcesz...., a przede wszystkim ciepłe myśli:))))
Pozdrawiam
Oczywiście już na koniec dostajesz naganę...., z wpisem do akt...., za brak życzeń..... ostatecznie jakbyś zapomniał, to jestem kobietą....
Kara będzie dotkliwa i bolesna hahahahahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hen

Kurcze,jestem strasznie ostatnio zabiegany.Bardzo ciepluteńko Cię pozdrawiam.Co powiesz,napiszesz,zrobisz itp.itp.,to i tak będę Cię bardzo lubił.Tylko nie przeklinaj ,bo tego u kobiet nie cierpię.Do bólu będę szczery,a mianowicie :nie lubię Dnia Kobiet/p.m.tak na marginesie to fatalna nazwa/.W głowie swojej nie uznaję tego Dnia,jako święto.Długi temat..........!!!Jak widzę panów/nie czytaj mężczyzn/,którzy "biegną" lub też chwiejnym krokiem "idą do swojej kobiety" aby złożyć wyświechtane jak co roku życzenia,trzymając w ręku często bardzo "wymęczony "kwiatek,to ogarnia mnie śmiech......i nie tylko.Przecież Rok liczy z reguły 365 dni,a wyłączając 8-go Marca ,to 364 dni.Każdy mężczyzna na poziomie,jeżeli szanuje,kocha,lubi,uwielbia.....itd.itp.będzie to okazywał ,czy też...realizował w innych Dniach tygodnia,miesiąca,roku- a nie najczęściej w komunistycznym DNIU ŚWIĘTA KOBIET.Można by tak jeszcze długo......!!!.Przytulam mocno "moją forumową platoniczną" Kobietę,każdego dnia,kiedy przypomnę sobie,że Ona na prawdę istnieje.Jak ma na imię ? Marzena.No tak.To Ona.Dobra,bo chyba przeholowałem.Uciekam.Mam dużo ,bardzo dużo spraw do załatwienia.Może na jakiś czas "zniknę",czas pokaże.Jakby co,to wierzę ,że będziesz zawsze sobą oraz,że zawsze będziesz miała swoje zdanie.To cenię u kobiet.Chociaż,nie powiem,ustępstwa też są mile widziane.Za bardzo,zakręciłem się.Aż przypomniało mi się powiedzenie o cukierku.....!!Pozdrawiam i do "zobaczenia" :):):):):):).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Hen, skoro Jesteś ostatnio tak bardzo zabiegany, to tym bardziej doceniam, że mi odpisałeś:)))
Co do Dnia Kobiet, to mnie to święto nie razi...., ja mogę obchodzić wszystkie święta świata..... hahahahah, zawsze tak miałam i niekoniecznie kojarzę ten dzień z tym co Ty!
Niepocieszona jestem, że mogłeś w ogóle pomyśleć, iż mogłabym być wulgarna.....
Jestem, jaka jestem heheheheh i tego nie kryję pomimo krytyki, która na mnie tutaj często spada:)
Szkoda, że znikasz...., zawsze będę ciepło myśleć o Tobie:))))
Skoro tak.... to jeszcze wysyłam Ci dużo tych.... co zawsze.....słodkich..., złap ich dużo na zapas, to będziesz o mnie pamiętał:))))
Pozdrawiam i powodzenia:))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hen

Jesteś szczera i to bardzo lubię i milutka.Do cholery ,jeżeli chodzi o te tzw,przekleństwa /to ja/,a wulgaryzmy /to TY/,to "głupiutka",przecież to był jedynie taki sobie ŻART.Proszę Cię ,jeśli możesz,to czytaj "mnie"również między wierszami CUKIERECZKU.Teraz to już na prawdę "uciekam" do jasnej cholery.A jeszcze jedno,to moje określenie"głupiutka",odbierz jako czułość, a nie złośliwość.No popatrz,to ci HEN :):):):):):):):):):):):):),wystarczy? Nie!:):):):). (:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.