Wątek dotyczący artykułu

Znamy daty sparingów PGE Stali Rzeszów i Unii Tarnów

Niektóre kluby rozpoczęły już treningi na własnych obiektach. Z tej możliwości nie skorzystały jeszcze Unia Tarnów i PGE Stal Rzeszów, ale oba zespoły uzgodniły datę spotkań sparingowych.

przeczytaj cały artykuł

ZKS STAL RZESZOW

Sam nie bedzies zna tym sparingu wiec nie rob z siebei wiraszki, bo smiech na sali, ciagniesz benefity ile wejdzie, i myslisz ze ktos ci zazdrosci. Kiedys benefity to bylo cos nei honorowego , teraz tacy jak ty ciagna bo strach pomyslec co by bylo gdyby ich nie bylo, niemartw sie stac mnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS STAL RZESZOW

Napisz jeszcze ze nie jedziesz na benefitach hahahahahahha klub ledwo co dycha ale milionerzy z Tarnowa niby tak kochajacy klub nie pomoga hahahhahahahah niezly jestes

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

Ale na co ja mam miec argument,?
piszesz jakies bzdury i czego oczekujesz?
masz bol po jakims wyjezdzie za granice?
zrobil tobie ktos krzywde.:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

akurat to ty sie szczycisz tym ze twoje dzieci zajezdzaja neimieckim akcentem, wiec bolu niemam, ja ci wspolczuje poprostu , ze musisz na obczyznie sie dorabiac

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
ZKS STAL RZESZOW

jak znowu wyobraznia, o dzieciach uczacych sie chodzic pisales dwa lata temu, wiec chlopcze zagalopowales w tych swoich klamstwach a teraz starasz sie obrazaniem naprostowac sytuacje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

chlopczyku nie licze , tylko jak bredzisz od 2 lat jedno i to samo to chyba logiczne ze klamiesz, skompromitowales sie po raz kolejny a zgrywasz wiraszke, ......byles , jestes , bedziesz beneficiarzem (zebrakiem), a na zuzel sie kiedys wybierz, to moze sie oswiecisz

| Odpowiedz
blokuj
elvis

Napisz cos jeszcze:)
Ale frustrat bez wiedzy,napisz numer konta to te 15 zeta przesle ubogiemu.
Aha i pokaz mi ten post z przed lat.
Bo to strasznie ciekawe co piszesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

nie kompromituj sie, zebraku, na mecze nei chodzisz a masz najwiecej do powiedzenia, przed takim wanowem mozesz wiraszke zgrywac, lecz kazdy wie jak jest, piszesz jakie to masz wspanaiale zycie, a mi ciebei poprostu zal , bo kazdy wie jak jest na emigracji......jezdziesz na benefitach bo bez nich nie zwiazesz konca z koncem, zamaist zachowac sie jak facet to wsyztskim wpierasz jakim to jestes milionerem, nei tedy droga , nie po tym sie faceta poznaje ze zgrywa tarnowskiego wiraszke na forum............co do dzieci to jzu neiwiesz co do kogo piszesZ? ahhahahahah za duzo klamstw

| Odpowiedz
blokuj
elvis

Kompromitacja to twoje drugie imie.
Stek bzdur i klamstw to twoje wypociny od niedzieli.
Brak argumentow...historie wyssane z palca.
Jesli jest jak piszesz poprzyj to fakami.
Inaczej klamiesz.
pokaz gdzie tak pisalem.
A najciekwasze to to,ze wiesz kogo mam w dowodzie.
Tylko jozek z pod granicy moze takie historie tworzyc.
zadawac pytania..
samemu sobie na nie odpowiadac.
a pozniej powielac te bzdury,i twierdzic ze ktos tak pisal.
podaj sobie reke z kibicem stali,furglem i innymi madrymi inaczej.
ta sama liga.
zalicz tyle meczy za dwadziescia kilka sezonow co ja...to pogadamy.
piszesz negatywnie o ludziach pracujacych za granica...wrecz sa sola w twoim oku.
widocznie byles i sobie nie dales rady...bywa.
mruczysz cos o wiazaniu konca z koncem-masz pecha,zmien prace na lepiej platna.
i nie martw sie o zarobki za granica.
zrobiles juz ze mnie milionera....milo mi.
drugiego takiego frustrata ze swieczka szukac.
a teraz,dosc juz tej nie rownej walki.
popisz sobie z tomasem vel ks.kapusta.
to twoj kolega od niedzieli.
lubi kazdy twoj post.
macie zatem wspolny temat.
szkoda na ciebie kalorii-nara.
aha wpadnij na derby to pogadamy.
zobaczymy jaki jestes wiraszka:)

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

NIgdyu nie gardzilem ludzmi na emigracji, gardze takimi jak ty , ktorzy zgrywaja wiraszkow na necie, i robia z siebei Bog wie kogo, kompromitujesz sie jak zawsze , nigdy nei piszesz o zuzlu , tylko jakies ataki i przechwalki, ze ty na mecze jezdzisz, wiadomo ze nie jezdzisz, jestes zwyklym dorobkiewiczem beneficiarzem, piszesz po forum ile ty to nei zarabiasz, jaki czujesz sie pewny jutra, dla mnei jutro jest tutaj , bo to moj kraj, a skoro ty tego nei rozumiesz to sory , spij dobrze wsrod sfory mohametow. Robisz z siebei takiego europejczyka, jakby to byl jakis powod do dumy, niewiem dlaczego bo wyjechales? przypomne ci ze Poska tez jest Europa, moze nie jestesmy bogatym krajem, ale ktos musi go zmieniac, a robiac tak jak ty to idziemy zlodziejom z wiejskiej na reke, wiec troche szacunu, bo juz neiraz dotykaly mnei restrykcje ze wzgledu na poglady, ale wiem ze nei wolno sie poddawac, sory skoro wysmiewasz mnei za to ze brzydze sie benefitami ktore pochodza z wyzysku i z krwi to sory masz inny swiat, chociaz wiem dobrze ze myslisz tak jak ja ale sie nigdy nei przyznasz do tego , bo bys musial powiedziec glosno.....masz racje...... a takiemu wiraszce nei przystoi. Zyjesz tym forum jakby to byl jakis swiat, chlopcze guzik mnei obchodza jakies neisnaski tutaj, traktuje to w ramach zabawy, a ty w ramach trzymanai kontaktu z Polska, dlatego ochlon troche zacisnij piesc i walcz a nei poddawaj sie bo raz sie nie udalo

| Odpowiedz
blokuj
elvis

Hehe ale brednie tworzysz.
Ale skoro tobie z tym dobrze.
To zyj w tym swiecie.
Juz mi prawie zyciorys napisales...szok jakich bozia ma lokatorow.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
elvis

Wiec napisz czego sie dorobiles w zyciu,skoro tak cudownie?
A to co kto wie o zyciu,nie oceniaj nie znajac drugiej osoby.
Przeinaczasz moje slowa dla swoich wydumanych wyobrazni.
A ma sie to tyle do rzczywistosci,co nic.
Taka smutna prawda dla ciebie.
Zycie cie chyba skrzywdzilo.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Mam swój dom, auto ( pewnie liczysz ze bede wymieniał materialne sprawy ) do tego dwoje wspaniałych dzieciaków, wielka satysfakcję mam przy organizowaniu pomocy dla kombatantow, oraz polAkom na Ukraine , kazachstanie czy jakucku, przykładam sie wymiernie do podtrzymywania przyjaźni Polsko - węgierskiej gdzie kilkakrotnie z rodzina byłem zapraszany.o wspaniałej zonie nie wspomnę

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Nie ompromituj sie, bo zle trafiles wiem o zyciu duzo wiecej niz , wiec mnei nei zatkasz tanim krzykiem, to ze sobie nei poradziles to nei powod do katastrofy, ale czasami fajnie jest sie potrafic przyznac, a nei wyzywac ludzi ktorzy cos robia dla tego kraju

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

Argument na co? chlopie pisze z toba to jaki mammiec argument? to ty to opisujesz a nei ja, ja powtarzam ciebie , nie wychwalales sie ze hajsu masz duzo? nie pisales ze jestes pewny jutra hhahahahahah ( do zlikwidowania benefitow dla emigrantow)

| Odpowiedz
blokuj
elvis

Tyle ze to ty chcesz cos udowadniac,wiesz nawet lepiej jak duze dzieci biegaja po moim mieszkaniu...jestes tak smieszny ze az zalosny.
Rzucasz jakimis chorymi tezami,a na podparcie co masz?nic :)

| Odpowiedz
blokuj
elvis

Wiec poprzyj te teorie argumentami.
Narazie to twoje kilkudniowe gdybanie.
A teraz juz płyń.
Smieszny unserze.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

O widze ze posty leca:)
Sprawny inaczej juz sie poci!!!
Od niedzieli twoj funfel hehe
Pytanie z ktorego konta dzis sprzata

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.