Wątek dotyczący artykułu

Artur Mroczka podpisał ugodę z Wybrzeżem!

W środę o godzinie 16, Artur Mroczka podpisał ugodę ze Stowarzyszeniem GKŻ Wybrzeże. To ostatni polski zawodnik, który miał porozumieć się z władzami klubu starającego się o licencję w PLŻ 2.

przeczytaj cały artykuł

ray_gdz

Kto wie czy na Mroczce presji nie wywarli inni zawodnicy. Nie mniej jednak dobra informacja. Gratuluję Wybrzeżu i życzę im rozsądnych władz, które wyprowadzą klub na prostą. Na długą prostą ;) Powodzenia i pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zbych

Mimo naszych nie do konca dobrych relacji dzieki za wsparcie i mam nadzieje do rychlego zobaczenia w extra lidze przy madrych zarzadzajacych.GKS...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ray_gdz

Dla mnie liczy się sport, a mecze z Wami stały na najwyższym poziomie, więc zależy mi na wspólnych pojedynkach na torze. Przepychanki kibicowskie omijam szerokim łukiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.