Wątek dotyczący artykułu

LM: Pasy także w Final Four, rosyjski gigant za burtą! - relacja z meczu Asseco Resovia Rzeszów - Lokomotiw Nowosybirsk

W meczu rewanżowym fazy play-off "6" Ligi Mistrzów, Asseco Resovia Rzeszów przegrała z Lokomotiwem Norosybirsk 2:3. Rzeszowianie zapewnili sobie jednak awans już po trzech setach pojedynku.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Desty

Byc moze, ale to nie zmienia faktu ze 2 Polskie druzyny sa w F4 :) I Zaksa rowniez zameldowala sie w polfinale Pucharu Cev :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Conservateur

Jak tam, Towarzyszu, ciężko na służbie? Ile to serwisów musicie dzisiaj obskoczyć? Iloma wpisami w Polskę uderzyć? Spieszcie się, Towarzyszu, bo jak ceny gazu jeszcze trochę spadną, to Wam wierchuszka nie będzie miała z czego zapłacić za ten Wasz tytaniczny wkład na odcinku uświadamiania nieuświadomionych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ALLEZ Charlie

zwróć uwagę, że nie ma przymusu kibicowania zawsze tylko polskim klubom. Jesli ktoś chce inaczej, jego sprawa. Aby tylko nie obrażał po chamsku rywali. Niektórzy z drugiej strony mają się za "patriotów", że tak robią - nie wiem, czy bardziej to śmieszne czy straszne. Na pewno żałosne. To nieporozumienie, nie ma to nic wspólnego ze sportem a najwięcej ma ze zwykłym chamstwem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Conservateur

Ależ masz rację, nikt nie ma obowiązku kibicowania polskim zespołom. Mój wpis, do którego się odnosisz, dotyczył większego odcinka twórczości wiadomego użytkownika i wielkości afektu, jakim w swoich wpisach darzy reżim wiadomego państwa (służbowo, jak mniemam).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ALLEZ Charlie

A może po prostu darzy afektem nie żaden reżim tylko ten konkretny klub? I wcale bym mu się nie dziwił. Naprawdę, nie dopatruj sie wszedzie reżymow, tajnych slużb i wrogich państw, to źle działa na kibicowanie ...i na zdrowie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Conservateur

Co nie zmienia faktu, że sugerowane przeze mnie zjawisko od pewnego czasu nasila się w polskich serwisach internetowych. A co do wiadomego użytkownika, to ok, niech sobie kibicuje, komu chce, ale czy musi w tym celu obrażać polskie kluby?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
ALLEZ Charlie

nie widziałem , zęby obrażał polskie kluby. Zyczenie zwycięstwa rosyjskiemu klubowi to nie jest obraza polskich. A porównaj sobie, jak niektórzy określają rosyjskie kluby ...z jaką pogardą i wręcz nienawiścią - to jest chore

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Conservateur

Już na sam koniec, po namyśle przyznaję Ci rację: nadinterpretowałem wpisy wiadomego użytkownika, którego w tym miejscu niniejszym przepraszam za skierowane wobec niego złośliwości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.