Wątek dotyczący artykułu

LM: Pasy także w Final Four, rosyjski gigant za burtą! - relacja z meczu Asseco Resovia Rzeszów - Lokomotiw Nowosybirsk

W meczu rewanżowym fazy play-off "6" Ligi Mistrzów, Asseco Resovia Rzeszów przegrała z Lokomotiwem Norosybirsk 2:3. Rzeszowianie zapewnili sobie jednak awans już po trzech setach pojedynku.

przeczytaj cały artykuł

stary kibic

Podobno nie wszyscy chcą wsiadać do czartera wracającego do Nowosybirska. Resovia miała przed sobą rosyjskich milionerów i wykolejenie tej Lokomotywy z taką kasą, jest sztuką jeszcze dwa tygodnie temu zupełnie absurdalną w opinii wielu "fachowców"..
Polski półfinał gwarantuje szansę na kolejny strzał w rosyjskich kasiarzy - już się nie mogą doczekać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Conservateur

Póki co wiadoma opcja Cię zminusowała (mnie zresztą też). Ciekawe, kiedy wiadoma opcja nauczy się wreszcie kultury - włażą komuś do domu z buciorami i jeszcze minusują komentarze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Znam obydwu osobiście :), ale właściwie to bez różnicy - i tak z Galicji zawsze bliżej było do Wiednia czy Budapesztu, niż do Warszawy.
Ten z Sanoka ma mniej patyny..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Conservateur

No nieźle. Też znam dwóch, przy czym jeden to lwowski, a drugi z mojego rodzinnego Przemyśla (w Sanoku wprawdzie byłem, ale widać nie w tym miejscu, co dzielny wojak). A co do lwowskiego Szwejka, to w restauracji sytuującej się obok jego figury pierwszy raz piłem kawę po wiedeńsku - a co, jak Galicja, to Galicja:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
stary kibic

Szwendając się po fortach przemyskich w Łętowni natknąłem się na całkiem nieźle zachowaną tradycję.. Tam też natknąłem się na Szwejka - ale z nim można było napić się piwa :) Ten lwowski robi za figuranta. A w Sanoku pilnuje dostępu do rynku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.