Wątek dotyczący artykułu

Ranking FIFA: Duży awans Polski i najlepsza pozycja od 6 lat!

W najnowszym rankingu FIFA reprezentacja Polski zajmuje 34. miejsce. To oznacza awans aż o sześć pozycji w stosunku do poprzedniego notowania!

przeczytaj cały artykuł


Zdzislaw Rylski

Polska awansowała bo przybyło jej w stosunku do poprzedniego miesiąca 69 pkt. rankingowych, i przy tym nie rozegrała żadnego meczu. W lidze piłkarskiej jak drużyna nie gra, to liczba punktów uzyskanych przez tę drużynę nie ulega zmianie. Ranking Fifa zachowuje się więc cudacznie. Opracowałem ranking w stosunku do oficjalnego bardziej wiarygodny i banalnie prosty. Jego filozofię można przedstawić w dwóch zdaniach:
Jeżeli drużyna spotyka się z przeciwnikiem wyżej notowanym to bezpośrednio przed meczem dopisuję jej trochę punktów rankingowych, a jeżeli z niżej notowanym to odejmuję. Po zakończeniu meczu zwycięskiej drużynie dodaję trochę punktów rankingowych, a przegranej odejmuję. Więcej na stronie internetowej WWW.rankingrylskiego,pl

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.