Wątek dotyczący artykułu

Saso Filipovski: Lalić może dać zespołowi jeszcze więcej

Saso Filipovski ocenia Jure Lalicia nie tylko przez pryzmat statystyk. - Robi swoje, walczy pod koszem, dobrze nam pomaga - przyznaje trener Stelmetu Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł


Peryskop

Z całym szacunkiem ,ale co ma chłop powiedzieć? Sam wybrał drewniaka to go teraz broni jak tylko może własną klatą.Wszyscy,którzy mają oczy to widzą gołym okiem ,że Lalić wirtuozem basketu nie jest i w porównaniu z AZS-em to Stelmet zrobił dużo gorszy zakup niż AZS w tym samym czasie kontraktując Ivana Radenovića.Na razie Saso bronią wyniki ,ale trzeba pamiętać,że decydująca rozgrywka dopiero się tak naprawdę zacznie.A tam już nie będzie taryfy ulgowej i każdy zespół będzie grał na 200% /nie tak jak w PP gdzie niektóre zespoły grały na pół gwizdka/. Uważam,że Stelmet z tym dziurawym składem będzie miał spory problem żeby dostać się do finału tegorocznych rozgrywek MP. Cały czas w grze Stelmetu ,niby wyniki są na korzyść Stelmetu ale jakość gry pozostawia cały czas spory niedosyt.Wyniki Stelmetu są dużo lepsze niż sama gra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
johnny220

Rozumiem, iż wolisz ładną bądź też widowiskową grę niż wyniki? To zostań kibicem Jeziora Tarnobrzeg. Oni lubią grać widowiskowo, ale patrząc na wyniki to wygrywać już chyba nie. Majstra wygrywa się stabilnością, a nie zrywami, pamiętaj ile to meczy trzeba wygrać żeby przejść całe play-offy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.