Wątek dotyczący artykułu

Mam nadzieję, że Skra wygra Ligę Mistrzów - rozmowa z Aleksandarem Atanasijeviciem, atakującym Sir Safety Perugia

Znakomity serbski atakujący żałuje niewykorzystanej szansy na awans do Final Four Champions League, ale trzyma kciuki za klub, który wyeliminował go z dalszej gry w turnieju.

przeczytaj cały artykuł

sheldon

Mam nadzieję, że to właśnie PGE Skra wygra tegoroczną edycję Ligi Mistrzów. To znakomity zespół, który w dodatku w półfinale zmierzy się z doskonale mu znaną Asseco Resovią Rzeszów, więc droga do decydującego meczu wydaje się być stosunkowo prosta.

gada jak typowy kibic Skry...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gromek

A sheldon jak typowy kibic Resovii... Co za durne "typowanie"? Rozumiem, że Grozer wcale nie wskazałby Resovii, a przewrażliwieni kibice są zdziwieni, że Atanasijevic po dwoch latach w Bełchatowie trzyma kciuki własnie za Skrę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maro75

nie chodzi o "mam nadzieję, że wygra Skra", tylko o "droga do finału wydaje się być prosta". Zwykły brak szacunku do zespołu, który w obecnej chwili jest po prostu lepszy. I jeśli przez 2 tygodnie nie wydarzy się nic nadzwyczajnego (czytaj: kontuzje, załamanie formy), to droga Resovii do finału LM wydaje się być stosunkowo prosta :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Gromek

Prostsza bo znają się jak dwa konie. Nie ma mowy niespodziankach tylko dyspozycja dnia. Zenitu na pewno nawet na podstawie relacji z LM nikt nie rozpisze tak dokładanie jak Skra rozpiszą się z Resovią. To może jakiś zwrot niefortunny czy coś, ale Aleks na pewno ma szacunek do Resovii, zwłaszcza że mocno od niej oberwał grając w Skrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Mefiu

Jaki brak szacunku? Wiadomo, ze ogolnie lepszym zespolem od resovii jest skra i trudno mu sie dziwic, ze to powiedzial. Teraz skra nie jest w szczytowej formie (tym wiekszy szacun, ze zdolali awansowac do final 4 ), czego nie mozna powiedziec o resovii. Mysle, ze na final 4 resovia spuchnie, a skra trafi z odpowiednia forma. Jednak wszystko sie okaze, poczekamy i zobaczymy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
sheldon

widze, ze ty tez piszesz jak typowy kibic Skry... zeby tylko dowalic. Maro75 wiedzial o co mi chodzilo ale dla ciebie chyba jest to za trudne... no coz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Hanibal Lecter

On gada żeby gadać ,nawet nie wie że Resovia pokonała silniejszego przeciwnika na wyjeździe a Skra przegrała w Perugii dodatkowo niemiłosiernie męcząc się u siebie i tylko cud sprawił że tego seta którego wysoko przegrywali udało im się wygrać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Mefiu

Nie powiedziałbym, że Nowosybirsk jest lepszą drużyną niż Perugia, raczej na odwrót. Resovia przegrała na dodatek u siebie też mogę powiedziec, ze cudem, bo jakby Loko nie przespalo 2 i 3 seta to raczej Rzeszowa by w final 4 nie bylo. To, że Skra wyciagnela na swoja korzysc 3 seta to swiadczy o jej wielkiej klasie. Belchatow wygral dwumecz mimo iz w szczytowej formie teraz nie sa, mega druzyna. Resovia jest w szczytowej formie i zobaczymy ile ja utrzymaja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ola Jakieła

Resovia gdyby musiała wygrać mecz to by wygrała, po prostu emocje zeszły z chłopaków i już nie byli skoncentrowani, po za tym na boisku grał praktycznie rezerwowy skład, tylko Igła został z podstawowego, a przecież nie przegrali nie wiadomo jakim stosunkiem to tylko jedną piłką, której nie wykorzystali przy meczowej, więc nie porównuj tych dwóch meczów!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mefiu

Gdyby musiala to by wygrala, aaaa to kurde czemu nie chcieli od 1 wygrac do 3:0,. Wiem wiem, ze ta resovia to jakby chciala kazdego by rozjechala, tylko oni tak bawia sie z kazdym hahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mefiu

Nie gada jak typowy kibic skry, tylko mowi realnie. Prawda jest taka, ze przy takiej samej formie obu druzyn to belchatow jest lepsza druzyna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.