Wątek dotyczący artykułu

Kolejny faworyt polegnie w Orlen Arenie? - zapowiedź meczu Orlen Wisła Płock - Vardar Skopje

W sobotę szczypiorniści Orlen Wisły Płock rozpoczną rywalizację z Vardarem Skopje w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Nafciarzy czeka niezwykle trudne zadanie.

przeczytaj cały artykuł

skejd

Myślę że w pierwszym meczu szansę są 50/50. Gra u siebie jest naszym dużym atutem i mam nadzieję że to wykorzystamy. Natomiast w dwumeczu marnie widzę nasze szanse. Wiadomo jak ciężko gra się w Skopje. Jeżeli chcemy myśleć realnie o 1/4 finału dzisiaj wypadałoby wygrać przynajmniej 5 bramkami, a o to będzie ciężko. Ja jednak dzisiaj w ciemno biorę nasze zwycięstwo nawet 1 bramką. Wiadomo jaka jest nasza sytuacja kadrowa, a nawet jeśli nie awansujemy dalej to możemy mieć chociaż satysfakcję że ograliśmy kolejny po Barcelonie i Flensburgu zespół z tak wysokiej półki.
Zresztą pamiętajmy że rok temu na tym etapie pokonaliśmy u siebie Veszprem, który też był zdecydowanym faworytem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mammut

Ja jestem z Kielc, ale po co wpie...asz się z takim wątkiem. Nie sądzę żebyś był kibicem ręcznej, bo nic nie kumasz. Robisz z siebie zwykłego trola.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
promyk

I po co jątrzysz? Lubisz wsadzać kij w mrowisko? Nie o Kielcach teraz piszemy. I na Kielce kiedyś przyjdzie czas ale nie myślę tu i teraz o tym pisać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.