Wątek dotyczący artykułu

Koncert Nafciarzy! Ćwierćfinał coraz bliżej - relacja z meczu Orlen Wisła Płock - Vardar Skopje

Orlen Wisła Płock po fenomenalnym meczu rozbiła na własnym parkiecie Vardar Skopje. Nafciarze zrobili ogromny krok w kierunku awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

przeczytaj cały artykuł

onereds

Cała Polska chyli czoła przed WIELKA WISŁA! NAJLEPSZY mecz Wisły w histori patrząc na stawke,rywala.Rodrigo zamurował bramke ,skrzydła poziom galaktyczny ,Wichura jak wchodzi przy takiej atmosferze to zamuruje wszystko.Jedną noga w 1/4 juz jestescie ale przypomina mi sie nasz mecz z Lwami, bo drugiego tak słabego meczu Sterbik nie zagra i przed tym przestrzegam a dziś Panowie świętujcie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|14)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Sterbik zaszalał na początku meczu 4/4 a potem firanka w bramce,jedynie synek Talanta coś grał,ale mina mówiła wszystko.
6 bramek to spora zaliczka,ale nic nie jest pewne jeszcze.Ważne,ze wygrali spotkanie i kto wie może awans do 1/4.
Rodrigo murował bramkę :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
onereds

Gdy Polskie kluby grają w Lidze mistrzów to dla mnie nie ma podziałów , wiadomo jestem fanem Vive i nie ukrywam czasem dogryzam Wiśle , ale jestem przede wszystkim fanem Polskiego handballa, więc nie interesuje mnie co inni mówią i ze nie podoba sie to komuś , jeśli ktoś jest normalnym fanem to chyli czoła przed tym co zrobiła Wisła i ja to robie. to że im dogryzam na ligowym podwórku to co innego , poza tym nie im a trollom z Płocka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.