Wątek dotyczący artykułu

Czy Strzelecki faulował Piechowicza? Roman Olszewski: Jestem zbulwersowany taką decyzją sędziowską! (wideo)

- Czuję się bardzo skrzywdzony taką decyzją sędziowską. Nikt mi dwóch punktów w tabeli nie przywróci... - mówi zdenerwowany Roman Olszewski, prezes Polpharmy Starogard Gdański.

przeczytaj cały artykuł

Marcin Szpak

Faul ewidentny nie wiem o czym jest tu cała dyskusja. Atak z tyłu na piłkę i owszem zawodnik piłkę wypchnął ale i ten sposób popchnął zawodnika atakującego. A czy do końca jest 30 sek czy 0,3 sek nie ma znaczenia. Ingerencja zawodnika obrony uniemożliwiła poprzez faul złapanie piłki przez zawodnika ataku. Przewinienie ewidentne i tylko ten sędzia który gwizdnął miał możliwość gwizdnięcia poprzez odpowiednie ustawienie na boisku. Co do odliczania 5 sek czas odlicza sędzia i wg mnie było to na styku. Gdyby gwizdnął też nikt nie powinien mieć pretensji (choć pewnie wówczas temat były w stylu - sędzia źle liczył i zabrał możliwość zwycięstwa drużynie gospodarzy i byłoby wałkowanie tematu w druga stronę). Proponuje iść na kurs sędziowski, zapoznać się z przepisami i zacząć w takim razie samemu gwizdać a później dopiero oceniać w tej syt prawidłową decycję sędziego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
onlybasket

Odepchniecie bylo tylko ze po czasie. Pusc sobie w slow motion tam widac jak na dloni ze gdy jest 0,00 na gornej tablicy Strzelecki stoi za Piechowiczem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mzkstars

faul był ewidentny należało go odgwizdać, koniec meczu jest gdy widać czerwoną kropkę na zegarze 39 sek YouTube. Prezes Polpharmy może mieć pretensje tylko do Strzeleckiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
josik

Skoro wszystko było(???) w regulaminowym czasie to zegar jest zatrzymany -więc gdzie podziały się sekundy potrzebne do wznowienia gry ??? Sędzia zapomniał i nie było wznowienia więc co ???? Czas umknął panu Kowalskiemu ??? Gra chyba powinna być wznowiona po rzutach a nie zabrać piłkę i noga do szatni .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.