Wątek dotyczący artykułu

Ryszard Skutnik: Nasze szanse zmalały do minimum

Szczypiorniści Azotów aż ośmioma bramkami przegrali pierwszy mecz 1/4 finału Challenge Cup z Benficą Lizbona. Wysoka porażka przed rewanżem na wyjeździe nie stawia puławian w komfortowej sytuacji.

przeczytaj cały artykuł


KibicAzotów

Nie wygląda to dobrze ale jeśli bramka zagra na dobrym poziomie d tego obrona będzie jak należy chociażby taka jak w meczu ze Szczecinem + skuteczny atak a nie walenie w bandy i sprawdzanie czy dobrze wiszą i czy reklama nie spadnie to możemy coś ugrać jeszcze. Choć tak jak mówię w Portugalii musimy zagrać teraz nie na 100 a na 150% szczelna obrona to podstawa bo wchodzili w nas jak w masło nóż, do tego celne rzuty i skuteczna kontra, oraz pokazanie charakteru i pazura ze strony zawodników. Lizbona jest do ogrania bo wcale nie grała nie wiadomo czego (owszem grali dobrze) ale tak na prawdę to my zagraliśmy słabo. Wierzę że chłopaki będą mocno zmotywowani i bojowo nastawieni i że skóry nie oddadzą tanio. 9 Goli choć latwo nie będzie to jest do zrobienia !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nadex

Kolego co Ty za przeproszeniem za herezje wypisujesz.Benfica jest o 3 klasy lepsza od Azotow.Rewanz to przynajmniej plus 10 dla BENI.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.