Dyskusja

Qauthros

przejdź na stronę użytkownika

marco928

Usunąłeś bloga z 2 edycją SLM. Nie interesuje Cb prowadzenie tego. Mam tą edycję poprowadzić do końca? Czekam na info. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Qauthros

Teoretycznie to mój projekt, miło mi że go prowadziłeś ale jednak sam chciałbym go ogarniać(na co jednak nie mam ostatnio w ogóle czasu, a jak jestem w domu to wolę porobić coś innego). Także...no nie wiem, jeśli reszta jest za to kontynuuj, ale mnie skreśl z listy ^ ^.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11

Co oznacza "mnie skreśl z listy"?
Sam stworzyłeś grę, a teraz się z niej wypisujesz, dziwne.
Twój wybór, ale nawet gdy ma się swoje sprawy to można chociaż uszanować pracę Marco i zostać w grze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
marco928

Jak chcesz to prowadzić, to prowadź, przecież ja nie mam nic przeciwko, chciałem Ci tylko pomóc. A to ze zrobiłem nowego bloga, to tylko dlatego żeby móc aktualizować składy, bo na Twoim blogu tego robić nie mogłem. To nie powód żeby unosić się w mojej opinii zupełnie niezrozumianą dumą i odchodzić...
...Zresztą w nazwie mojego bloga wyrażnie jest użyte słowo zastępstwo, więc nie strzelaj fochów, tylko wracaj aktywnie do gry i przenieś ją do siebie, wtedy ja bez żadnych obaw usunę swojego bloga.
A jak brak Ci czasu, to możemy się umówić, że ja poprowadzę grę do czasu kiedy uznasz to zastosowne, a w chwili gdy zdecydujesz się go przejąć z powrotem po prostu po ludzku mnie po tym poinformujesz. Możemy się tak umówić? ;)

| Odpowiedz
blokuj
Qauthros

Żaden foch, po prostu serio nie mam czasu a bez sensu żebyś mnie uwzględniał w grze skoro ja i tak nie będę się udzielał, nie sądzisz? Jestem za stary by obrażać się na coś takiego, dajmy spokój :D. No nie wiem, zróbta co chceta, macie moje błogosławieństwo ^ ^.

| Odpowiedz
blokuj
marco928

Nie wiem co napisać, bo pomagając w tej grze sądziłem że to będzie rozwiązanie tymczasowe. Usuwając bloga i nie informując o swoich zamiarach związanych z zabawą uczestników nie zachowałeś jak osoba dorosła, ale to tylko moja opinia w tej sprawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Qauthros

Serio? Usunąłem gdyż nie miałem czasu go prowadzić dalej, a ty prowadziłeś zastępstwo. Nie chciałem też wszystkiego zwalać na ciebie wiedząc, że sam nie wrócę już do tego projektu. Jak zakładałem SLM nie byłem w stanie przewidzieć wydarzeń które zajdą w moim życiu i które spowodują brak czasu na liczenie tego wszystkiego.

| Odpowiedz
blokuj
marco928

Spoko, z tym że mogłeś u mnie na blogu jakiegoś posta napisać o swojej decyzji. Wiadomo że w życiu zdarzają się różne nieprzewidziane sytuacje i chyba nikt nie ma do Cb pretensji że tego nie możesz kontynuować, tylko chodzi raczej o brak jasnego przekazu...

| Odpowiedz
blokuj
pablo80 - RSKZ

ale mnie skreśl z listy

Sam się przekonałem, że życie może poprowadzić różnymi ścieżkami, ale chyba pięć minut w tygodniu na sprawdzenie składu to znajdziesz czas??
Pozdro imienniku :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.